- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 928 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
171
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
5
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 928 Culés
1
Czuję że w Operacje Paryżanka klub właczy Rakitica i Coutinho, bo wystarczy spojrzeć jakie PSG będzie mieć problemy w pomocy i na lewym skrzydle, i zapewne Ivan, Herrera który niedługo powinien być zawodnikiem psg oraz veratti powinni tworzyć trio w pomocy, a cou powinien właśnie tam być skrzydłowym, albo grać jako 10
Naprawdę nie czuje ze oni pozbeda się Dembele, bo nie mamy wtedy kompletnie prawego skrzydła szczerze pisząc, a psg od 1 lipca ma mieć sarabie po prawej stronie, i także będzie tam operowac mbappe
3
@Chwytliwy Jak Rakitić odejdzie to przechodzę Mario w lewą stronę.
1
@Chwytliwy jedyne co może przemawiać za tym że jednak pozbędą się Dembele, a nie Cou to to że Francuz jest bardzo podatny na kontuzje + te niby problemy z nim wychowawcze. No i Cou jest Brazylijczykiem i pewnie dobrze będzie się rozumiał z Neymarem. Pozostało czekac.
1
@Chwytliwy
Obstawiam 2 opcje. Coutinho+Rakitic+kasa albo Coutinho+Umtiti+kasa. Cos mam przeczucie, że jednak bedzie to ta druga opcja. Chyba nie zrobią tej krzywdy Valverde i nie oddadzą jego pupila ;) Ja osobiscie bym wolal opcje nr1. Rakitic tylko bedzie blokowal De Jonga, bo ciezko mi uwierzyc, że Valverde bedzie trzymal chorwata na ławce.
0
@AboveYou tyle że cou musiałby grać jako 10, a to w Barcelonie nie przejdzie raczej, bo mamy Messiego, no i także się zgadzam kontuzje, plus rzekome problemy wychowawcze, choć dla mnie to jest grubymi nićmi szyte, no i mbappe jako kumpel, ale nie wydaje mi się, dembele nawet mając te kontuzje mial zdecydowanie lepsza kampanie niż cou, to byłby istny debilizm pozbywać się takiego gracza
1
@MichalZZZ też myślałem nad Big Samem, ale skoro de ligt raczej juve, to Big sam zostanie, a todibo ma mieć sporo szans