- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1371 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
67 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
clyde
8
https://zapodaj.net/plik-Jl3iBFqwZPTo by było na tyle jeśli chodzi o moje postanowienia i... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1371 Culés
5
Manchester United zaproponowało 70 milinów funtów według Sky Sports za Maguier'a , Leicester City odrzuciło ofertę
Ło panie, oni chyba 100 chcą za niego XD
0
@Chwytliwy on jest wart chociaż połowę tych 70? Czy to kolejny przehypowany Angol? Na mundialu grał git, ale nie jak jakiś totalny szef, za którego płacisz ponad 70 baniek.
0
@BigShaq Ryzyko ala Virgil Van Dijk
3
@Chwytliwy Chyba każdy inteligentny człowiek zdaje sobie sprawę, że jego cena wynika poza umiejętnościami głównie z narodowości. Prawo pozyskiwania w Anglii jest dziwne
0
@Wawrzyszewski Oczywiście że właśnie o to biega że Anglik, za Chillwela także mogą tyle krzyknąć, i ba, już jakby go sprzedawali to ponad 60 mln funtów
Osobiście nigdy nie zrozumiem tego dlaczego tak Anglicy są drodzy, co w nich takiego wspaniałego?
0
@BigShaq To tylko potwierdza ze Anglii kwoty za Anglikow sa zdecydowanie zawyżone. Mysle ze max 50 mln za niego przy obecnym rynku. Przeciez drozej to juz sie zblizyc mozna do De Ligta czy Kouliybaliego a to półka wyzej.
1
@Chwytliwy Nigdy nie zrozumiem hypu na tych Walkerów,Stonesów, Trippierów,Maguierów.
0
@Chwytliwy To chyba chodzi o to że w Anglii są przepisy co do ilości piłkarzy wychowanych w Angielskich drużynach. Nie jestem pewien ale to może przez to za średnich graczy wołają taką kasę. Nie widzę innego powodu dla którego ktokolwiek miałby tyle płacić za takich zawodników.
1
@Kajtek77 Akurat Trppier ma nogę ułożoną w tamtej lidze do stałych fragmentów jak mało kto. Do tego tak jak Walker (jeszcze w Totkach) potrafi biegać box to box. Natomiast Maguier to dla mnie taki kloc, na którego gra każdy bo jest wysoki. Czy to róg czy wolny.