- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1388 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
122
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
10
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1388 Culés
1
Dobrze że Messi się odezwał, przynajmniej w tym nudnym i sterylnym świecie piłki nożnej, w którym serwuje się nam identyczne formułki, o czymś mówi się bezpośrednio. Wiadomo że jak ktoś go nie lubi to będzie to dla niego tylko kolejny powód tego nielubienia i odwrotnie. To czy miał rację to sprawa drugorzędna, mówił w emocjach, uważam że piłkarze częściej powinni się tak zachowywać, dla samej rozrywki i dla zwrócenia uwagi na problemy (bo problemy są). Czy to co powiedział sprawia że nie umie przegrywać? W tej konkretnej sytuacji może tak, ale kogo to obchodzi, na pewno nie samego Messiego, bo ten nigdy nie zabiegał o sympatię publiczności, to zwykły człowiek który kocha grać w piłkę i odczuwa w związku z tym różne emocje - akurat ostatnio poczuł oprócz smutku niesprawiedliwość i bezradność, nie ma się co specjalnie dziwić zresztą, cios przyszedł w najgorszym momencie - gdy pojawiła się realna nadzieja na zwycięstwo. Jego zachowanie tylko potwierdza jego osobowość i świadczy o konsekwencji. To jego fani i antyfani mają obsesję na punkcie jaj Messiego, spuszczania głowy Messiego i psychiki Messiego, te wszystkie wyssane z palca dyskusje samych zainteresowanych omijają szerokim łukiem. Polecam się też mniej przejmować jego słowami - ani się Barcelona przez to nie rozpadnie, ani Messi nie upadnie na dno marketingowe, pewnie dostanie jakąś karę i tyle - jak długą to zależy tylko od tego, jak bardzo conmebolowi zależy na pieniądzach, im dłuższa kara dla Messiego tym conmebol mniej zarobi.