- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1544 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
85 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1544 Culés
0
Który serial z poniższych i dlaczego ?
Narcos
Prawo ulicy
Detektyw
Peaky Blinders
0
@MichalZZZ Oglądałem z tych Peaky i Narcos. I z tych dwóch mógłbym polecić Narcos. Praktycznie non stop trzyma w napięciu. Peaky Blinders też interesujący serial, ale moim zdaniem momentami nudny
0
@MichalZZZ Narcos hehe, bo wiecie Pablo Escobar
0
@MichalZZZ Wszystkie. Nie oglądałem tylko Prawo Ulicy.
1
@MichalZZZ Prawo ulicy to jest totalny kozak serial, tak realistycznego serialu poświęconemu gangsterce/policji/urzędnikom/szkołom/dziennikarzom nie znajdziesz, żeby Cię do tego przekonać warto dodać fakt, że w samym serialu główne role odrywali prawdziwi kryminaliści czy nawet były prezydent miasta Baltimore miał swój krótki epizod :)
2
@MichalZZZ Detektyw, dlatego że tylko ten widziałem, ale proponuje zakończyć oglądanie na pierwszym sezonie.
0
@MesQueUnClub96
Mógłbyś rozwinąć?
0
@Danger204
Dlaczego po pierwszym? Reszta klapa?
0
@myscooter @Grzesior667 @Bambus150400
Dzięki chłopaki, cos będę musial wybrac :)
0
@MichalZZZ 1 Sezon Detektywa to klasa światowa, mi się osobiście 2 sezon podobał za to 3 w ogóle ale dla większości 2 sezon jest tragiczny a 3 "ok".
0
@myscooter
Ciekawe. Troche tylko ciezko mi sobie wyobrazić ze oglądane tylko pierwszą część, a reszty nie. To pierwsza część kończy sie definitywnie i dalsze części nie sa jakby kontynuacja pierwszej?
0
@MichalZZZ Tak każdy sezon to jest osobna historia która nie ma ze sobą nic wspólnego.
0
@MichalZZZ no tak napisałem, bo Pablo Escobar, jak wszyscy wiemy handlował narkotykami i chciałem sobie zażartować, że to jest mój idol itp.
0
@MesQueUnClub96
W porządku. Myślałem, ze masz na mysli, ze historia oklepana i nie warto sie za to zabierac.