- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1154 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1154 Culés
8
Niech się PSG męczy z Neymarem. Barcelona powinna dać sobie z nim spokój. Kupujemy Gryzaka, mamy Dembele, Coutinho, Messiego itp.. kupiliśmy De Jonga. Nasza kadra musi coś w końcu ugrać w LM, nawet z Valverde. Postarać się o De Ligta(kosztem Neymara), i lewego obrońcę.
3
@kris81 Griezmann, de Ligt i zmiennik na lewą obronę i jestem w siódmym niebie.
1
@JimMorrisonFCB I do tego Neymar rozbijając wszystkie banki i oszczędzając hajs przez następne lata i ja również jestem w niebie ^^ W praktyce jednak takie coś graniczy z cudem
0
@kris81 Jeżeli to "staranie sie o De Ligta" ma oznaczać danie mu takiej kasy jakiej oczekuje pulpecik Raiola to podziękuje :)
0
@Mario96w To niezle oszczędzanie hajsu przez następne lata. Jak będzie trzeba za rok-dwa kupić 9 światowej klasy i stopera za Pique, a miedzy czasie okaże się że jeszcze będzie trzeba PO kupić.
0
@DonAndresFCB Czyli ściągamy Griezmanna żeby za rok kupić światowej klasy 9? Coś pomyliłeś kolego :D Umtiti, Lenglet, de Ligt, Todibo. Twój komentarz ma sens gdyby sam Neymar przyszedł a tu zakładamy że wszyscy wymienieni przyjdą, abstrahując od tego że to średnio możliwe, ale to tylko założenie.
0
@Mario96w O jeszcze De Ligt no nieźle, jest takie coś jak finansowe fair play i to nie działa tak że wydamy 400 mln w tym okienku, a przez następne dwa ani centa i wszystko będzie dobrze. Griezmann jeszcze nie wiadomo na jakiej pozycji będzie grał w Barcelonie.
0
@DonAndresFCB Przecież napisałem na samym starcie że to graniczy z cudem, to tylko marzenie jest kolego i gdybanie ^^