- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1631 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
95
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1631 Culés
2
A propos stronek internetowych, które w pewien sposób są informacyjne, to moim zdaniem Polityka ma śliczną i bardzo czytelną stronę. Oni chyba rok temu zmienili design. Bardzo na plus. Fajne są te delikatne detale w postaci linearnych ikon i rysunków. Kolorystyka też świetna, nie męczy oczu i nawet trochę przypomina zwykłą, papierową gazetę.
https://www.polityka.pl/TygodnikPolityka
2
@macio_944 Nie.
Rozkład jest tak czytelny, że aż rozwleczony, skutkiem czego tu trza scrollować całą stronę, aby zaoczyć artykuły, które na innych stronach zmieściłyby się na połowie ekranu.
Połowa artykułów wymaga konta premium.
Polityka to ten sam poziom co Gazeta Wyborcza. Kto jeszcze czyta tych Passentów? To kwas przecie.
0
@feiticeira
"Połowa artykułów wymaga konta premium.
Polityka to ten sam poziom co Gazeta Wyborcza. Kto jeszcze czyta tych Passentów? To kwas przecie."
Co Ty pieprzysz o jakości merytorycznej tych dwóch gazet? Masz kompleksy, że musiałeś to nadmienić? Gdzie w moim komentarzu do tego się odniosłem? Napisałem tylko wrażenia estetyczne, a Ty bardzo inteligentnie wyjechałeś ze sformułowaniem, które ewidentnie jest przytykiem do jakości merytorycznej. Idiotyzm.
I totalnie nie zgadzam się, odnośnie tej pierwszej części wypowiedzi, jak dla mnie jest bardzo czytelny i niemęczący, a długie scrollowanie jest w sumie standardem, głównie pod urządzenia mobilne, poczytaj trochę o tym.
0
@macio_944 Maciek nie denerwuj się. Uspokój się, proszę. Po prostu rozbudowałem twój komentarz na wypadek, gdyby ktoś skuszon atrakcyjnością graficzną tej strony, zechciał ją zacząć czytać :D