- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 687 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
29
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 687 Culés
4
Neymara nie chcę, ale jeśli ma naprawdę przyjść, to jak najszybciej. Wolałbym się nie denerwować czytając plotki na temat tej sagi i tego co Ney chce, a czego nie. Wiem, że transfer lekko mówiąc mi się nie spodoba, bo niestety domyślam się, że to spowoduje prawdopodobne odejście Coutinho albo Dembele, a ja uznaję coś takiego za kompromitację zarządu. Nie piszę tutaj o aspekcie sportowym. Uważam, że przez Neymara mocno przepłaciliśmy za Dembele i Coutinho, musieliśmy na uszach stawać, żeby ich pozyskać. To nie było łatwe i wszyscy dobrze o tym wiemy. Teraz mamy pozbyć się jednego z tych dwóch zawodników na rzecz zawodnika, przez którego tyle się namęczyliśmy i tyle zapłaciliśmy? Mi się to nie podoba. Najważniejsza jest drużyna i to się zgadza. Ale transfer Neymara nie jest niezbędny. Z wartościami też ma to niewiele wspólnego i naprawdę tego nie rozumiem, oby skończyło się tylko na plotkach. Dla mnie to będzie duży cios i zaboli mnie takie rozwiązanie jak wielu kibiców tutaj i w Hiszpanii. Któryś raz piszę, że szanuję opinie osób, które chcą Neymara, każdy patrzy przez pryzmat innych rzeczy. Nie mam z tym problemu, dlatego proszę o uszanowanie mojego zdania w tej kwestii. :)
0
@student97r szybciej mógłby zacząć treningi z zespołem
0
@student97r z tego co się orientuje to kibice w Barcelonie są akurat bardzo za jego powrotem :) Jak już wiele razy wspominałem - największy problem z Neymarem mają nie piłkarze, nie socios, nie kibice z miasta, tylko malkontenci z La Rambli :V
2
@SelloutCrowd Akurat argument, że piłkarze nie mają z tym problemu jest moim zdaniem argumentem nietrafionym. :) Piłkarze również popierają Valverde, a tutaj czy w Hiszpanii chcą jego zwolnienia. W takim razie idąc za Twoim argumentem powinniśmy popierać piłkarzy w tym aspekcie. To, że jakaś legenda czy zawodnicy chcą jego powrotu, nie oznacza, że wszyscy kibice muszą się z nimi zgadzać. :) Na stronie pojawiła się ankieta Mundo Deportivo, gdzie 71,2% socios było za tym, żeby Neymar nie wracał, więc nie wiem jak tam kibice w Hiszpanii rzeczywiście chcą. :)