- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 768 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
173
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 768 Culés
0
Haha, ale jaja
Według gianluca di marzio Milan negocjuje transfer Demirala który niedawno trafil do juve za 18 mln, Zebry oczekują 40 mln, z tego powodu negocjacje nie należą do łatwych jak na razie, ale operacja sprowadzenia na San Siro Demirala może się wiązać z wypożyczeniem z opcją wykupu
Emm, no spk, jeśli do tego dojdzie to dla mnie juve popelni błąd, spk że de ligt, ale Rugani jest niesamowicie średni, a bonucci jest zwyczajnie bez formy, do tego kielon który ma swojego lata i jest podatny na kontuzje, em, dziwne
0
@Chwytliwy Nie no, to by była przesada, rok temu Caldara, teraz Demiral... Jeśli mają grać 3, to z 2 zmienników powinno być dobrze. Młody Demiral i ograny Rugani(mam nadzieję, że odżyje przy Sarrim). Choć wypożyczenie, to jeszcze nie tragedia
1
@Forza_Juve milan walczy tylko o wypożyczenie z opcją bądź obowiązkiem wykupu, albo z defnitywnym, ale, jest jedno ale, juve chce podobno prawo odkupu, na co pewnie milan się nie zgodzi
Dla mnie także to chamstwo, chłop ma wielki potencjał, a tu co? Jak z caldarą, bo uważam że Mathijs nie zalata sam wszystkiego z chiellinim i Rugani, bonuca nawet pod uwagę nie biorę w sumie, facet za sarriego mało pewniej pogra
0
@Chwytliwy Romano informował, że Paratici bardzo wierzy w Demirala, więc mimo wielu ofert zostanie on w Turynie. I ob to się potwierdziło. Jak będą grać trójką nawet Chiellini-de Ligt-Bonucci, to potrzeba kogoś więcej niż Rugani na ławkę, a dla młodego nawet te kilka meczów to by było coś. Jeśli ma być prawo odkupu, to przeboleję, ale najlepiej jakby go nie oddawali.