- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1444 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
37 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
28 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1444 Culés
4
Ostatnie 10 meczów polskich drużyn w eliminacjach do europejskich pucharów:
Jagiellonia 0:1 Gent
Lech 0:2 Genk
Legia 1:2 Dudelange
Jagiellonia 1:3 Gent
Lech 1:2 Genk
Legia 2:2 Dudelange
Piast 1:1 BATE
Cracovia 1:1 Dunajska Streda
Legia 0:0 Europa FC
Piast 1:2 BATE
Legia może podtrzyma dzisiaj passę :)
3
@Pawelec7 Stabilnie, też dobrze
4
a tak szczerze.. zatrważająco słaby jest poziom polskiej ligi, nie rozumiem fenomenu Ekstraklasy i nie oglądam żadnego meczu.. Dopóki poziom nie podskoczy, nie będę dokładał cegiełki $ do tej skorumpowanej, słabej i przepłaconej ligi piłkarzy gwiazdeczek! W nich nie ma pokory, brak mi czasem słów.. Takie Białoruskie, Rumuńskie, Serbskie czy Chorwackie kluby mogą grać na poziomie a my od lat wielkie dno.. szkoda
0
@Grichon jak się ściąga jakiś szrot z bałkanów to co się dziwić, że taka liga jest a nie inna...
2
@ranger3120 moim zdaniem wszystko się zaczyna jednak od naszej szkółki i podejścia trenerskiego.. nie stawiamy na młodą kadrę, ściagamy zagranicznych piłkarzy i płacimy im krocie.. ja się pytam za co? za wstyd?
2
@ranger3120 powinniśmy zacząć budować zespoły oparte na młodych piłkarzach bazujących na stylu.. liczę, że polski klubowy kryzys zaprocentuje właśnie tym, że zmienimy podejście. Sięgniemy po młodych, a pewne kluby bardziej zaitneresują się wychowaniem piłkarzy niż kupowaniem nonamów za wielkie pieniądze.