- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1089 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1089 Culés
4
Ja na prawdę nie rozumiem czemu można nie chciec Neymara kosztem rakitica i Cou.
Tego pierwszego 99% ludzi tu sprzedaje już chyba 3 rok.
A Cou zaliczył tak potworny zjazd w zeszłym sezonie ze wręcz ośmieszał nas grając na boisku równie mocno co neymar cyrkiem pozaboiskowym PSG.
Gość u nas nie robił dramatu a sportowo był kapitalny. Nawet jeśli kontuzje mu nie pozwolą Zagrać 50 meczy w sezonie to da więcej niż wymieniona 2.
0
@mesi8191 chciałbym żeby Neymar tu grał ale nie za wszelką cenę. A wymiana za dwóch piłkarzy i jeszcze ewentualna dopłata to niesmaczny żart ze strony PSG...
5
@mesi8191 jak można osmieszyc klub słabą grą przez jeden sezon? Ośmiesza to Bale Real. Hazarda Chelsea nie sprzedała po jednym fatalnym sezonie.
1
@kerouac porównywanie Cou do Hazarda to kryminał. Oni nigdy nie byli nawet na zbliżonym poziomie. Poza tym Hazard to była gwiazda Chelsea, a Cou to po prostu kolejny dobry piłkarz który u nas zaczął cofać się w rozwoju.
5
@mesi8191 a pamietasz zjazd Hazarda 3-4 lata temu? Oczywiście, że można to porównać.
0
@kerouac ale rozumiesz ze oni by nie mieli alternetywy za niego? Bo to lider, najlepszy piłkarz. A cou to jedynie kolejny element układanki. Który można wymienić na coś o 3 klasy lepsze.
2
@mesi8191 Cou też przychodził jako gwiazda, lider zespołu. Dobry piłkarz nie kosztuje 140 mln
1
@mesi8191 nie odpiernicza sie sagi transferowej, nie angażuje tylu ludzi, nie wykłada sie 140 mln i wchodzi w zle relacje z innym klubem, by pozbyc sie pilkarza jak dwuletniego telefonu.
0
@mesi8191 Jestem z tych którzy nie chcą powrotu Neymara, a co dopiero kosztem Cou i Rakitica. Jeden gorszy sezon nie jest powodem żeby od razu kogoś sprzedawać, co do Ivana to jego wkład w drużyne jest nieoceniony. Neymarowi mowię stanowcze nie
0
@mesi8191 ale porównanie słabej gry pokornego coutinho do pozaboiskowego neymara to nie kryminał. Kozak standardy typie