- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1721 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
101
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
27 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1721 Culés
0
Jaki jest aktualnie najlepszy smartfon dostępny na rynku?
2
@4drian0 Obiektywnie nie ma czegoś takiego. Subiektywnie jako osoba związana z tym działem elektroniki wskazałbym OnePlusa 7 Pro
2
@4drian0 Moim zdaniem Galaxy S10/S10 Plus, ale to jak kolega wyżej napisał, zawsze subiektywna opinia, bo ktoś inny powie, że np. IPhone Xs czy Huawei P30 Pro.
0
@4drian0 W dobrej cenie fajnego potworka jakbyś szukał to Xiaomi Mi 9. No chyba że jesteś zwolennikiem flagowców to nie mam pojęcia :D
1
@Wawrzyszewski Ostatnio się zastanawiałem nad tym OnePlus, ale podobno nie ma żadnego certyfikatu, jeśli chodzi o wodoodporność. Co jest trochę słabe jak na dzisiejsze standardy :/
3
@4drian0 Najbardziej KOMPLETNYM smartfonem na rynku jest Samsung Galaxy S10+
0
@4drian0 samsung s10plus
0
@aras17_VeB A to dobrze bo ja mam takiego :D
0
@4drian0 I tylko z tego powodu odrzucasz OP? 7 Pro to bardzo udany model, genialny ekran, dobre stereo, genialny OxygenOS (jeśli miałeś kiedyś coś wspólnego z OP to nie muszę nic więcej dodawać)
0
@Wawrzyszewski Akurat OnePlus 7 Pro się nie opłaca, jest droższy niż poprzednie i miał jakieś problemy z NFC i oprogramowaniem. Tak naprawde to obecnie nie ma za bardzo opcji - kupowanie Huaweia z tym banem USA to głupota a Szajsung i Jabłko dla mnie odpadają. Ale na szczęście nie musze szukać bo niedawno kupiłem OP 6T i jestem zadowolony.
1
@dontripe Owszem, jest droższy, ale to chyba oczywiste skoro to wersja Pro. Co do problemów z NFC (ghost touch) to juz dawno się z tym uporali, kwestia aktualizacji.
0
@dontripe bana już nie ma
0
@4drian0 S10+ z tego co słyszę. Osobiście mam Xs Max, ale z tego co wiem od znajomych Samsung jest lepszy. Jednak ciągłe wsparcie od apple dla iOS przeważyło nad droższym Samsungiem który lada moment pewnie to wsparcie straci od Androida i producenta :)
0
@SelloutCrowd Lada chwila, to znaczy? Oczywiście, produkty apple są wspierane dłużej, ale ten "lada moment" to półtorej roku + dłużej poprawki bezpieczeństwa, więc jak dla mnie wystarczające, chociaż, jak mówiłem, na tym polu jest Apple lepsze.
0
@dontripe Prawdopodobnie jest droższy niż poprzednie dlatego, że:
- Ma najlepszy na rynku ekran fluid amoled
- Odświeżanie 90hz
- Baterie 4000
- Porąbanie szybkie ładowanie (szybsze niż w 6T)
- Pamięć UFS 3.0 (tylko OnePlus ją ma)
- Głośniki stereo
- 3 lata wsparcia aktualizacjami systemu (nie mylić z bezpieczeństwa) czego nie oferuje nikt poza nimi (a na pewno nie Samsung)
0
@Wawrzyszewski No tak, mi bardziej chodzi o to że OP nie jest już telefonem który ma zabijać flagowce i ma atrakcyjną cene a właśnie tym drogim flagowcem.
0
@dontripe Mordo, ale jest OnePlus 7 w wersji bez pro. Ta wersja jest przeznaczona dla użytkowników premium
0
@Wawrzyszewski Wersja bez Pro też jest droższa niż 6T a nie oferuje zbyt więcej niż 6T z tego co czytałem w recenzji.
0
@dontripe Trochę jednak oferuje ;)