- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1677 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
92
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1677 Culés
17
*PRZEMOC WŚRÓD MŁODZIEŻY - MOJA HISTORIA - KONTYNUACJA*
Witajcie!
Mam aktualizację do swojego wczorajszego postu, dziś udało mi się spotkać to dziecko, rozmawiałem z nim, jak się okazało... Powiedział rodzicom że upadł na chodniku, starszy brat go namówił do tego żeby skłamał, ja go przekonałem że z nim pójdę i wszystko opowiemy jego mamie, wiadomo, była w szoku bo uwierzyła w te kłamstwo, ale ja się nie poddałem, nie zostawiłem tej sprawy, dlatego dzisiaj zgłoszą to na policje! Jestem z siebie kurde dumny, czuję szczęście, mimo że emocjonalnie wczoraj byłem zniszczony, płakałem dosyć długo, WARTO BYŁO.
Te kilka osób które się nad nim wczoraj znęcało może poczują w końcu że tak być nie powinno, będę walczył w tej sprawie jak się tylko da, nie żeby dostali wpierdziel od rodziców, to nie jest wyjście, będę walczył o to aby dowiedzieć się dlaczego tak działają, aby zrozumieć i może im pomóc, ich agresja nie wzięła się z powietrza.
DOBREGO DNIA!
0
@chudym ja tam bym im dał po łbie
0
@chudym Ale o co chodzi.
2
@chudym brawo, oby było więcej takich ludzi. Najgorsze jest to, że takie zachowanie nie jest czymś codziennym, a dorośli nie biorą na poważnie gnębienia wśród dzieci, ponieważ "to tylko dzieci, zaraz się pogodzą ". O szkołach już nawet nie wspominam, bo tam nauczyciele wiedząc o wszystkim nic nie robią, ponieważ to nie należy do ich obowiązków, a dzieci potrafią być dużo okrutniejsze od dorosłych.
2
@Vhaeraun Wystarczy wejść na jego profil
0
@Vhaeraun Przeczytaj mój wczprajszy post to się dowiesz.
@Chwytliwy bez komentarza
@PrinceDamon niestety, szkoły nie pomagają, ja swój mały krok zrobiłem, może komuś pomogę.
0
@chudym a ja skomentuje
0
@chudym uważaj bo dopadna Cie teraz jak będzie ciemno