- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 724 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 724 Culés
0
Jeżeli już pijecie energetyka, to który najbardziej podchodzi Wam smakowo i energetycznie?
U mnie smakowo czerwony Black, a energetycznie TruFocus.
5
@NeroTFP Red Bull, klasyk, ja nie wiem jak ale czuję tą różnicę 5 zł między np. Blackiem za 2 zł.
1
@TR3YWAY Tylko Red bull. Ten klasyczny najlepszy aczkolwiek bardzo dobry jest koksowy
5
@NeroTFP Monster "The Doctor" Valentino Rossi edition
0
@NeroTFP Red Bull lub Monster
4
@NeroTFP Woda z cytryną i miodem, rano na czczo, najlepszy energetyk na cały dzień, piję od dłuższego czasu już, serio widać spore zmiany w energii na cały dzień, o wiele lepiej się czuję, no i smak mi też pasuje :)
0
@chudym robisz tego samego dnia, czy dzien wczesniej?
0
@chudym a jakie proporcje jeśli można wiedzieć, chętnie przetestuje :D
1
@nioton @eckov z rana, ciepłą wodą, letnią, aby miód dobrze się "roztopił". Ja piję w szklance i zawsze łyżeczka miodu+pół cytryny wyciskam.
0
@NeroTFP 1.Redbull
2. Monster
3. Tiger
0
@chudym dzieki.
0
@nioton Spoko, jakbyś próbował to daj znać, ja pracuję fizycznie teraz, dosyć ciężko, i raz nie wypiłem rano, po powrocie z pracy prawie zasnąłem, a inne dni jak piję rano to nawet teraz, jest 19:00 a ja czuję że mam jakąś energię ogólnie :)
0
@chudym ogólnie to ja tez pije wodę z cytryna ale bez miodu. I słyszałem ze lepiej jest zrobić dzień wcześniej żeby było lepsze. I chciałem potwierdzić ta wersje. Ale jak będzie zrobione dzień wcześniej to już nie będzie letnie no i takie buty. Dzięki wielkie za podzielenie się informacjami :)