- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1658 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
94 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1658 Culés
3
Zarząd stara się sprowadzać piłkarzy z samego topu, to mógłby chociaż raz pokusić się o jakiegoś Trenera z najwyższego szczebla po odejściu Valdka :/
0
@4drian0 czyli kogo?
0
@Bagsik88 Chociażby Allegri, a nawet pokusiłbym się o Wengera, co może zabrzmieć śmiesznie.
0
@4drian0 No brzmi w sumie. :) Podobno Allegri też gra ulubieńcami z tego co tu czytałem.
0
@sokot Jak co drugi trener.
3
@4drian0 Akurat nie sądzę, by styl Allegriego przypadł Wam do gustu :P Ale może wtedy wzięlibyście od nas de Sciglio :')
0
@Forza_Juve Co klub to zasady. Może grałby ofensywną piłkę, gdyby zarząd mu tak nakazał.
1
@4drian0 śmieszne....widać jakie macie pojęcie. Włoch gra jeszcze bardziej defensywnie, to co napisał kolega @sokot , że Allegri gra ulubieńcami, zawodzi od lat w Europejskich Pucharach.
Wenger tylko wydaje Wam się jako lepsza opcja bo wprowadzał młodych - a on po prostu nie miał wyjścia. Zresztą jak Francuz tu, u nich na stronie był hejtowany.
0
@Bagsik88 To był kurła, tylko przykład trenerów z jakimiś tam osiągnięciami. Jesus Christ..
0
@4drian0 to podaj nazwiska tego topu co mogą ściągnąć.
0
@Bagsik88 Skąd mam wiedzieć co będzie za rok. Nie jestem wróżbitą. Może ktoś zostanie zwolniony, może Valdek przedłuży umowę. Przecież nie napisałem, że jak wykopią Valverde w tej chwili. Tylko ogólnikowo ;o
Edit. Równie dobrze Guardiola może się pożegnać z City, bo to będzie jego 3 sezon ;p
0
@4drian0 Czyli krytykujesz dla zasady, a nie masz sensownej propozycji.
0
@Bagsik88 "Skąd mam wiedzieć co będzie za rok. Nie jestem wróżbitą." Przyczepiłeś się jak rzep do psiego ogona. Zakochałeś się czy jak? ;D
0
@4drian0 to po co krytykujesz? zakochałeś się czy jak? :D
0
@4drian0 Allegri jest świetnym trenerem i potrafi grać ofensywnie, ale jest też cholernie uparty i jak uwierzy w swój supercyniczny autobus, to nie ma takiej mocy, która by go od tego odciągnęła, ewentualnie porażka 2-0 w pierwszym meczu :P
Ale teraz prawdopodobnie zrobi sobie przerwę od piłki, przemyśli kilka spraw i może coś się u niego zmieni...