- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 865 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 865 Culés
65
To nieźle Alenie potraktowali:
https://x.com/J_Krecidlo/status/1154394236894273536
96
@Deraxium Słabo i tyle. „Cóż... Takie rzeczy zdarzają się w tym klubie” brzmi to dość mocno.
5
@Deraxium wkurzają mnie takie sytuacje, rozumiem, że chcieli za wszelka cenę przekonać de Jonga, ale kompletnie nie ogarniam dlaczego nie skontaktowali się z Alena i nie obgadali tej sprawy jak dorośli ludzie...
2
@IronSanHybrid "Takie rzeczy zdarzają się w tym klubie" to jakiś błąd tłumaczenia chyba. Nie wierzę żeby tak powiedział
9
@IronSanHybrid
@leo_messi_10
Takie pierdoły niby ale pokazują jak bardzo nasze główne "założenie" klubu "mes que un club" jest już tylko pustym słowem bez praktyki.
1
@Wawrzyszewski "De Jong powiedział mi że chce numer 21. Było mu przykro, że zarząd nie poinformował mnie o tym ze obiecał De Jongowi ten numer. To nie było dobre, że klub mnie o tym nie poinformował, ale czasem tak się zdarza."
1
@Wawrzyszewski być może błąd, ale jeśli nie to brzmi to mocno.
0
@Wawrzyszewski To nie błąd.
0
@Deraxium nie, pokazują że nie wiesz do czego "mes que un club" się odnosi
3
@Striker Dla mnie odnosi się do tego do czego używają tego kibice. Nie ważne jaka jest tego geneza, znaczenie przecież może się zmieniać w czasie.
0
@Striker Może tak, może nie ale skoro mamy coś mieć wspólnego z "czymś więcej niż klub" to jak możemy tak "działać" skoro nawet nie potrafimy poszanować zawodnika reprezentującego nasze barwy i odebrać mu jego "numer" (dla zawodnika numer coś w większości przypadków znaczy) bez zgody / pytania / zdania.
0
@Nano22 No właśnie nie jestem co do tego przekonany: znalazłem kilka różnych źródeł które tłumaczyły jego wypowiedź, i w żadnej nie było słów " takie rzeczy zdarzają się w tym klubie". Choćby tu:
https://www.sport-english.com/en/news/barca/carles-alena-hits-out-at-barca-board-over-shirt-number-7568744
0
@Wawrzyszewski w 0:12 o tym mówi, nie widziałem innych tłumaczeń, po prostu ze słuchu zrozumiałem to samo