- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1325 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
3
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
9 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1325 Culés
5
Czyli stopa Neymara nie do końca zdrowa
http://www.footmercato.net/flash-mercato/video-alerte-au-pied-droit-pour-neymar_260145
0
@Berniś Pewnie zaraz zostanę zjechany, że jestem spiskowcem, ale wg. mnie on równie dobrze może świrować pawiana tutaj, żeby tylko dać szejkom kolejny argument do sprzedania go. Ale to tylko moje zdanie i przypuszczenie.
0
@Berniś Ney nie siadaj na piłce! :D
Szkoda żeby zakończył karierę/ obniżył loty. Podobna kariera do Ronaldinho by była kilka lat na szczycie i zjazd :/
0
@jedrek7000 Co Ty gadasz. Ronaldinho wolał sobie imprezowac i chlac dzień przed meczem. Neymar ma problem z kontuzjami, które nie mają żadnego związku z jakimś niezdrowym trybem życia. Wszystkie wynikają z ostrych fauli. Gdy jest zdrowy Neymar gra na najwyższym poziomie.
0
@Berniś Możliwe że ma jakiś staw rzekomy tak jak ktoś kiedyś pisał. W takim przypadku jedynym rozwiązaniem jest wylamanie takiego stawu i następnie przeszczep tkanki kostnej lub wstawienie sztucznego materiału.
0
@LuisSalvano tak,świrował siedząc dwa razy po kilka miesięcy na L4 więc stopa 100% zdrowa na pewno.Czy ty kiedyś popatrzyłeś na informację i pomyślałeś że czasem chodzi dokładnie o to co jest napisane ? Bo Neymar podobno negocjował z PSG tylko po to żeby podpuścić szejka za to że nie puścił Verattiego,tylko potem skończył w PSG a my z pozwem o premię.
0
@Granto Ja ebie, nie no Neymar święty... Zero imprez, zdejmij klapki. Ludzie tutaj, tak chcą jego powrotu, że z wszystkiego go wybielą. Zrobią mu zdjęcie jak sra, to i tak będą wmawiać, że to nie on...