- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 986 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
14
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
52 odpowiedzi
norbi77
8
Jaki to jest cep :DBorek: "Nie mogę słuchać tego narzekania. Czekamy 4 lata na mundial, a potem... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 986 Culés
4
Myślę że Lique 1 jest bardzo poważnym zagrożeniem dla Bundesligi i Serie A. Ale żeby tak się stało warunek jeden jest konieczny. Drużyny z top6 muszą być bogatsze. Poza PSG wszystkie kluby z Francji są nastawione żeby wychować i sprzedać. Nie podlega żadnej dyskusji że Francja teraz szkoli fenomenalnych piłkarzy. Myślę że nawet na wyższym poziomie niż Hiszpanie. Tylko różnica między Francja a Hiszpania jest taka że Hiszpanie szkola o jednym profilu zawodnika a we Francji jest to zróżnicowane. W Hiszpanii jest to lepsze dla reprezentacji bo ci zawodnicy pasują profilem zawodnika do kadry narodowej, a we Francji piłkarze są otwarci na europejski rynek.
0
@Criss18Barca "W Hiszpanii jest to lepsze dla reprezentacji bo ci zawodnicy pasują profilem zawodnika do kadry narodowej, a we Francji piłkarze są otwarci na europejski rynek."
To już przeszłość tak było 10 lat temu, a nie teraz. Hiszpania na ostatnich 3 turniejach nie pokazała nic gdy Francja była w finale Euro i wygrała MŚ.
0
@DonAndresFCB Bardziej mi chodzi o futbol młodzieżowy. Tutaj jest jeszcze przewaga Hiszpanii.
A co do kadry narodowej. To nie wiesz jak będzie grała Francja za 2-3 w jakim systemie jaka taktyka. A w Hiszpanii jest to wiadome,futbol ofensywny oparty na wyższym posiadaniu piłki.
0
@Criss18Barca Nie wiem czy to jest przewaga Hiszpanów. We Francji jest mnóstwo świetnych i zróżnicowanych graczy więc głównie od trenera zależy jak będą grać. Mają piłkarzy do każdego stylu gry.
1
@Criss18Barca "Hiszpanie szkolą o jednym profilu" - co masz na myśli?
@DonAndresFCB zobacz sobie wyniki młodzieżowych reprezentacji.