- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1721 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
92
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1721 Culés
7
Już w następną niedzielę pierwszy hit w Anglii, United - Chelsea i debiut Lamparda, którego nie mogę się doczekać. W piątek rusza Premier League i te emocje, które towarzyszą mi również przy meczach The Blues. Zleci szybko i przyjdzie czas na nasz mecz z Athleticiem. Jeszcze nie tak dawno kończyliśmy sezon źli czy rozczarowani, a tutaj czas na kolejny, którego nie mogę się doczekać. Tych emocji, które uwielbiam w sporcie. Konferencji, składów i samych meczów. Mam nadzieję, że kontuzje będą nas omijać, a także naszych rywali. Liczę, że ten sezon będzie naprawdę emocjonujący nie tylko w Hiszpanii, ale także w innych ligach i oczywiście w Lidze Mistrzów. Wierzę, że zaliczymy fantastyczny sezon. Jestem optymistą i oczywiście liczę na mistrzostwo, ale nie skreślam innych drużyn, zwłaszcza Realu czy Atletico. Niech po prostu wygra najlepszy (oby na koniec to była właśnie nasza drużyna). :)
0
@student97r Tak z ciekawości, bo ostatnio zrobiłeś mi małego mindfaka. Ty kibicujesz Chelsea czy Barcelonie?
0
@masq Obu drużynom kibicuję. :)
0
@student97r Ole! Ole Solskjaer! :)
0
@student97r Komu byś w finale LM kibicował?
0
@masq Wspominałem o tym kiedyś, że jeśli Chelsea gra z Barceloną, to jestem za tą pierwszą drużyną. :) Niestety obie wygrać nie mogą.
1
@fcbarcafan19 Ja liczę na bardzo wyrównany sezon. :) Jestem osobą, która woli mierzyć się z najlepszymi drużynami. :) Liczę na świetny mecz za tydzień.
0
@student97r Ja też, bo wygrywanie PL przez City jest już nudne :) Oby Tottki i Liverpool stanęli na wysokości zadania. Jeśli chodzi o UTD to po prostu wolę ich od Chelsea.
1
@student97r Ja bym miał rozdarte serce w finale MŚ Argentyna Polska.
1
@fcbarcafan19 Nie ma sprawy. Domyślam się, że Chelsea nie jest tutaj bardzo lubianym klubem. :) Może jeszcze jakaś drużyna spoza TOP6 włączy się do walki? Na pewno byłoby ciekawiej. Chociaż ostatni sezon był ciekawy, bo walka o mistrzostwo i LM trwała w sumie do ostatniej kolejki. :)
0
@masq Wtedy byłbym za Rodakami :)
1
@masq Miałbyś do tego prawo. Ja bym kibicował Polsce, ale widok Messiego na pewno byłby dla mnie przykrym obrazkiem. Prawdopodobnie taki finał nam nie grozi. :)
0
@student97r Ja chyba Argentynie. Dla Polski sam finał jest jak zwycięstwo, dla Messiego 2 miejsce jest nic nie warte.
2
@masq No finał dla Polski byłby ogromnym osiągnięciem. Mam nadzieję, że dożyję takich czasów. :)
2
@masq ech takiego podejścia to nigdy nie zrozumiem
0
@Qlewer A pewnie pierwszy wyzywał tych co na Euro 2016 kibicowali Portugalii, a nie Polsce.