- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1088 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1088 Culés
6
Tak się bawią w lidlu w Kostrzynie :D Szanuje!
https://www.facebook.com/nieopierzony.krzys/videos/2396610517055561/?__xts__[0]=68.ARCBBudUfx_-Ntvv-p1_LDfRmXZmYb3wnKVFpWJLMgvbHjescKIAcPBpLbDi_8TvFohXLkbFME13F6N19M0B2VTSIEwrE4O3OU0vx3FlKJpVmfttKDSNby_yIfwHSvYOeBHGH-tsNEZF424Tz7E-5ANwQTNIkF62_foqF2ryxysIMkfu0BZbKMz8jE5brjXrn8ehim35IZIE8rA9Rx97TdpFii9FI_DcROjR4Uzs3z4C_VXAHH-XMIm05jVEpeoTbl1rolee476oMbaT-i5Hxxls_4URdvmQ_43BwONflLRq&__tn__=-R
p.s Kawałek to oczywisce klasyk Westbam - Agaharta
2
@MarioVeB! dla mnie żenada, szkaluję.
Tańczyć do muzyki można w miejscach do tego przeznaczonych, a nie tam, gdzie chcę sobie zrobić spokojnie zakupy.
2
@MarioVeB! pracowałem w lidlu, dwa razy prowadziłem zmianę na festiwalu, nic fajnego ;p
1
@MarioVeB! Widać, że niemiecki sklep ( ͡° ͜ʖ ͡°)
7
@hoeniker strasznie sztywny jestes .Nawet normalni klienci widac nie maja nic przeciwko temu i się uśmiechają
2
@MarioVeB! wolę się bawić w miejsach dla tego przeznaczonych. ¯\_(ツ)\_/¯ A nie w sklepie "żeby zrobić szaloną akcję", którą oczywiście trzeba nagrać, no bo to jedyny tego sens. Nagrać i pokazywać jak się jest szalonym, łaaał.
2
@MarioVeB! tam nie ma normalnych klientów tylko i wyłącznie uczestnicy festiwalu o ile można klientów rozróżnić na normalnych czy nie
0
@MarioVeB! U mnie w mieście pod Kebabem też takie coś ludzie odwalają :P
0
@hoeniker Dla mnie żenadą jest twoje stanowisko i brak dystansu. Na love parade ludzie po drzewach i słupach tańczyli, bydło pewnie dla Ciebie? A idź mi Pan :)
0
@MarioVeB! Ale cudaki;)
0
@MarioVeB! https://gloria.tv/video/AxWi8M4J6T3c2kfWoLJZV6dpj
Ten też jest niezły.