- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1391 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
18
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
61 odpowiedzi
doc
3
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
ranger3120
26
https://wykop.pl/cdn/c3201142/97619538e7ad6e6f49821b5fb841becbe0467dcdd7938336657ca390d701ece3,w400.... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1391 Culés
13
TVP taplająca się we własnym łajnie :) w roli głównej Miłościwie panujący pan Prezez.
https://www.tvp.info/43856064/dluga-lista-lotow-donalda-tuska-pis-ujawnia-dokument
https://www.tvp.info/43855838/prezes-pis-marek-kuchcinski-nie-zlamal-prawa-i-obyczajow
A na deser (MISTRZOSTWO) :D
https://www.tvp.info/43814467/ja-bym-z-tego-afery-nie-robil-prezes-pis-o-lotach-premiera-tuska
19:30 co raz bliżej ;)
1
@Kapitan hawk i tak na nich zagłosuję
30
@A_Gomesinho_21 Współczuję.
5
@Kapitan hawk Wg tej tabelki do Chile leciał 6 dni
co xDDD
2
@Barwindg ale leciał z żoną! Społeczeństwo powinno się tym zainteresować! Chociaż ja bym z tego afery nie robił :D
1
@Barwindg Po 6 dniach samolot wrócił na lotnisko macierzyste a nie przyleciał do Santiago. =))
0
@Chakalaka nie trzeba mam się dobrze :D
Ale dzięki za troskę
0
@IAmBackCules Na pewno? Wydawało mi się, że to data przylotu do konkretnego celu, ale może i masz rację :P
Swoją drogą i tak długo tam siedział
Komentarz usunięty
0
@MarioVeB! Ja się śmieję. :)
1
@Kapitan hawk Dla niektórych to szok może być. Nic się nie działo wokół Marszałka, a tu nagle dymisja ;p
0
@Kapitan hawk Pamiętam te loty Tuska, jakoś wtedy nie było takiej nagonki, bo mieli wszystkie media w ręku, TVP, Polsat i TVN. Czy w ogóle Tusk poniósł jakąś odpowiedzialność polityczną/finansową ? Hmm Chyba raczej nie, w zamian za to zapewnił sobie solidną emeryturkę, również z naszych pieniędzy. W każdym razie koalicja europejska i stronnictwo Tuska jest jest ostatnią opcją, która powinna się wypowiadać na temat lotów.
1
@Kapitan hawk ciekawe co teraz tuszują tym szumem z Kuchcinskim. Cały czas żyjemy przeszłością, wspaniałe nami manipulują.