- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1401 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
122
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
10
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1401 Culés
0
Ej w fpl co kolejkę można zmieniać skład?
Czy taki jaki wybierzesz ma początku to zostaje?
1
@JaSzymon po rozpoczęciu pierwszego meczu nie można
1
@JaSzymon Co tydzień możesz dokonać jednego transferu (czyt. jednego piłkarza sprzedać i jednego kupić), kolejne zmiany to już ujemne punkty dla twojej drużyny
1
@JaSzymon Raz na pół sezonu możesz to zrobić za darmo, inaczej płacisz za to bodajże punktami ale nie jestem do końca pewny
1
@JaSzymon tak, co kolejkę możesz zmieniać skład ale masz czas do 1. meczu kolejki. co ciekawe jeśli jakiś mecz przełożą to punkty zawodników w nim występujących doliczą się dopiero, jak mecz będzie rozegrany :/ (jak masz np. Aguero, mecz przełożą na za miesiąc, a tydzień później dozna kontuzji i tam nie zagra to masz za niego 0, chyba że masz kogoś w rezerwie)...
0
@GregSTG a pkt są za co?
Gole, asysty, tak?
1
@GregSTG Tylko trzeba wspomnieć, że więcej niż jedna zmiana na kolejkę ligową to punkty ujemne. Jest jednak tzw dzika karta, którą możesz wykorzystać raz na rundę i pozwala ona wymienić cały skład bez odejmowania punktów.
1
@JaSzymon Tak, punktuje każdy zawodnik którego masz w wyjściowej jedenastce. Kapitan punktuje podwójnie. Jest też bonus który możesz raz na sezon wykorzystać a mianowicie polega on na tym, że kapitan na najbliższą kolejkę punktuje bodajże 3-krotnie. Czyli zdobędzie za mecz 10 punktów, to dostaniesz na konto 30 punktów. Liczone są gole, asysty, czyste konta, zawodnik meczu.
0
@kamilo0066 @GregSTG @Oskar00 @Striker @bartoszekkk dzieki panowie kocham was ;P