- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 967 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
169
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
5
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 967 Culés
5
Trwa głosowanie na najlepszego obrońcę w historii. Widzę obok że duże emocje zaczynają się użytkownikom udzielać. Pamiętajcie że to jest głosowanie użytkowników FCBarca.com a nie głosowanie fachowców, dziennikarzy czy byłych sportowców. Także luz proszę, naprawdę nie jesteśmy wstanie porównać tych piłkarzy i mówić który był na pewno lepszy. Dla mnie takim stoperem był Baresi dla innego Puyol a dla innego Maldini. Ja widziałem praktycznie wszystkich tych zawodników na żywo i co z tego?
Do Pana @Gaucho nie ma Vidica tak jak niema Couto, Adamsa, Ferrary czy też Schwarcenbecka. Ale byli wyróżnieni na wstępnej liście, niestety patrzę też na osiągnięcia w reprezentacji i akurat Vidica nie wstawiłem. Skoro taki wielki piłkarz jak Scirea ma 1 głos a znakomity Bergomi 0 to Vidic może miałby 3 po więcej osób go znało. Mają być główni faworyci a oni są reszta to niestety tło. No i sprawa Sammera , pisałeś że to skandal że go tu nie ma. Sammer jak pisałem gdy prezentowałem listę razem z Matthausem będzie wśród defensywnych pomocników ponieważ Mathias do momentu urazów grał wybornie na tej właśnie pozycji.
Pamiętajcie że są dwie listy!
https://www.strawpoll.me/18444411/r
https://www.strawpoll.me/18444358/r
2
@Janiama xDˣᴰ
Oby chociaż Franz wygrał. Jak wygra para Puyol-Pique to dalej w tej zabawie udziału nie biorę, wybacz.
0
@Copernicus No właśnie że źle bo co szkodzi oddać głos. Tak dla siebie samego a nie dla wyników
1
@Copernicus mysle, ze Busquets Iniesta i Xavi i Messi maja juz zapewnione wygrane. Do tego Alves,Puyol, Pique :)