- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1631 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
95
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1631 Culés
2
Footroll: "Ofensywa Barcelony wygląda obecnie świetnie, pokazał to chociażby ostatni sparing"
No tak, wyciągajmy wnioski na podstawie jednego meczu sparingowego. Lecimy po potrójną koronę bo wygraliśmy sparing.
Za Martino na początku wygraliśmy sparing z Santosem 8:0 i też była mowa o zabójczej ofensywie. A jak się tamten sezon skończył, to każdy pamięta. Bo sparingi nie są żadnym wyznacznikiem, to czas testów i różne wyniki tam padają.
I wy tego gościa traktujecie jako wielkiego znawcę piłki nożnej?
4
@Pawlak1992 nie,ja po prostu popieram jego zdanie o Neymarze :))
12
@Pawlak1992 Ale kto go tutaj uważa za znawcę piłki nożnej? Po prostu gość wyraził swoje zdanie i poparł to merytorycznymi argumentami, co jest o klasę lepsze, niż teksty w stylu: "Ale głupio gada", "Co on bredzi", "gupi futrol".
7
@Pawlak1992 Kto go traktuje jak wielkiego znawce? Jakie wy macie problemy, że ktoś podziela jego opinię.
0
@Pawlak1992 Przynajmniej na papierze to wygląda dobrze, do tego świetna pomoc o ile oczywiście Valverde tego nie zepsuje grając Ivanem i Busim.
4
@Pawlak1992 MESSI, SUAREZ, GRIEZMANN, DEMBELE
Pokaż mi inny zespół na świecie, który miałby taką siłę rażenia w ataku. Po co tam Neymar jeszcze? Żeby pobierać kolejne 20 mln za kontrakt?
1
@Pawlak1992 Przecież on sam podkreśla na każdym kroku, że nie jest ekspertem tylko wyraża swoje zdanie. Swoją drogą, bardzo trafnie wypunktował cały bajzel jaki zrobił Neymar.
0
@Pawlak1992 też jestem zdania ze ofensywa wygląda świetnie
1
Suarez zawodzi w lm Dembele tez nie daje tyle ile od niego oczekuje się wiec sam sobie odpowiedz.
0
@Pawlak1992 czekaj czekaj a przypadkiem on sam nie mowil zeby nie oceniac zespoly po kilku sparingach? XD haha
0
@Adamski69 Messi - zgoda
Suarez - praktycznie nic nie trafia w LM
Dembele - przeplata dobre mecze ze złymi, w tych najważniejszych znika, często odnosi kontuzje
Griezmann - nie wiadomo jak sobie tu poradzi
A więc mamy Messiego i niewiadomą (Griezmanna). To jest ta twoja niesamowita siła rażenia?
0
@Pawlak1992 Ty chcesz powrotu Neymara? Mimo tego, co zrobił kiedyś?