- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1578 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
kodi77
43
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1578 Culés
0
(Yerba Mate) Dobry wieczór. Odchodząc trochę od tematu Neymara, a poruszając coś co teoretycznie było już parę razy tutaj poruszane, choć w mniejszym stopniu, mianowicie - Yerba. Mam dosyć nietypowe pytania, ponieważ natknąłem się na wiele ofert, zestawów i aukcji i chciałbym spróbować tego wywaru. Chodzi jednak o to, żeby ktoś powiedział mi jaka jest różnica i czy ma to na coś wpływ jeśli chodzi o wykonanie tego naczynia w którym się warzy Yerbe, oraz tej rurki. Druga kwestia jest taka, że interesuje mnie Yerba, która mnie pobudzi, ale broń Boże nie wystrzeli z butów - czy ktoś może ma sprawdzoną przez siebie ? . I jak wygląda kwestia smaku tego rodzaju Yerby - zdatna do picia ? Myślę, że większość osób jest bardziej doświadczona w tej kwestii więc proszę o poradę.
1
@teacherakademicki Na poczatku zadaj sobie pytanie czy gorzkie a nierzadko bardzo gorzkie smaki sa dla Ciebie? Jesli tak to kup jakis niedrogi zestaw typu ceramiczne matero i zwykla bombila. Mam plastikowy yerbamos i ceramiczne matero, czuc roznice w smaku, oczywiscie na plus matero, moze to byc rowniez kwestia przygotowywania samej Yerby bo przez oba naczynia robi sie to troche inaczej.
Na poczatek polecam Pajarito menta limon, nie za gorzka, wyraźnie bedziesz czuł cytrusa. Mega orzeźwiająca na zimno, czyli tzw Terere. Bardzo dobra Yerba na poczatek, zeby zobaczyć co to w ogole jest.
2
@teacherakademicki Matero, czyli naczynie nie ma większego znaczenia, możesz pić nawet z kubka, byle była bombilla
0
@Dajnatace @gagass Bardzo dziękuje za cenne uwagi.