- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 916 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 916 Culés
2
A później płacz, że ludzie tego środowiska nie tolerują.
https://pbs.twimg.com/media/EB8ekF3X4AAOyEd?format=jpg&name=900x900
Nie popieram marszów LGBT, nie popieram ich większości postulatów, jestem przeciwny wszelkim organizacjom tego typu. Ale to nie znaczy, że należę do tych drugich co robią zadymy na owych marszach - również potępiam takie zachowanie.
Trochę dziwie się, że organizatorzy nie mogą zadbać o jakiś wymagany 'dress code', by odcinać się od takich dzikich ludzi. Np. ludzi w lateksie na smyczy - przecież to jest sprzeczne z tym, czego chcą osoby lgbt i osoby je wspierające.
Jakieś regulaminy ubioru i zachowań oraz ganienie tych ludzi.
Tak jak na stadion są blokady, to i tu powinny być. Takie zachowania nie podobają się i działaczom jak i samym osobom lgbt. Oni widzą, że te ich praca idzie na marne.
Obydwie strony powinny dążyć do tego, żeby usuwać osoby ze swoich szeregów, które robią syf całej organizacji/ruchowi, jednakże jakoś nie widać, aby i jedni i drudzy chcieliby się na poważnie odciąć od idiotów, którzy robią bajzel. Czy to osoby z prawej strony, czy lewej strony - brakuje mi czegoś takiego, gdzie dane środowisko zabiera głos i bije się w pierś, "przepraszamy za tych tumanów, dopełnimy wszelkich starań, żeby tacy ludzie w naszych marszach już nie brali nigdy więcej udziału".
12
@WoJjTas Po obu stronach są debile... ten gość nie definiuje tego środowiska, tak jak Jędraszewski nie definiuje wszystkich Polaków.
0
@WoJjTas
Temat LGBT? Lece po popkorn! :)
0
@WoJjTas Po obu stronach znajda się idioci co krzycza najbardziej, a jak wiadomo takich najbardziej slychac i przez to jest cala grupa szufladkowana jako idioci, ot cecha każdego ugrupowania
0
@WoJjTas No i poznańska grupa Stonewall zdecydowanie to potępiła: https://i.imgur.com/49omqlF.jpg