- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 797 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 797 Culés
28
Jedyne moje marzenie na jutrzejszy dzień to, żeby Ernesto poszedł po rozum do głowy i nie wystawiał razem Busquetsa z Rakiticiem. Atak to raczej wiadomo jaki wyjdzie. W obronie to tylko rozterka czy Umtiti czy Lenglet.
0
@Grzesior667 racja, chciałbym Busquetsa z de jongiem zobaczyć. Noi z całym szacunkiem do Lengleta, mam nadzieję że umtiti juz od początku sezonu będzie szykowany na gracza pierwszego składu, oby z powodzeniem, bo gdyby się wtedy nie wysypal to mielibyśmy swojego van dijka
1
@Grzesior667 Wydaje mi się że ta dwójka coraz rzadziej będzie grała razem, obym się nie mylił
1
@snoopdegie Z tej dwójki (Rakitić/Busquets) to wolę Chorwata oglądać. Busi aktualnie to tykająca bomba.
3
@snoopdegie Lenglet jest na te chwile lepszy i nie ma problemów z kontuzjami. Nie ma innej możliwości niz Lenglet w pierwszym skaldzie. Umtiti przed kontuzją tez jakos swietnie nie gral. Naprawde krotka pamięć.
0
@CalvinCandie nie grał? 2016/17 realnie top 3 stoperow na świecie, a 17/18 jakiegoś znaczącego zjazdu nie zaliczył, chociaż faktycznie nie był tak przebojowy. O swoją pamięć się nie martwię
0
@snoopdegie 2016/17 byl swietny ale w 17/18 po kontuzji miesnia bylo bardzo srednio, bardzo. Od tamtego czasu do formy z sezonu 16/17 juz nie wrocil, do tego kolejne kontuzje, minelo od tego czasu juz 1,5 roku. Umtiti nie bedzie gral za to, że dwa lata temu byl swietny.
0
@Grzesior667 Mats ||| Semedo + Pique + Lenglet + Alba ||| De Jong + Rakitic + Roberto ||| Dembele + Griezmann + Suarez. Tak bym to widział :P