- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1239 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
177
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Deathwing112
7
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1239 Culés
0
Zakładając że:
a) Mamy normalnego trenera (który ma jakikolwiek pomysł na grę - pomysł inny niż 1000 podań do tyłu vel podaj piłkę do Messiego, a może coś on zrobi)
b) Przychodzi Neymar - a nikt z "kluczowych" zawodników nie odchodzi
Jak widzicie skład oraz ustawienie przy takiej kadrze:
Bramkarze: Ter Stegen, Neto + Iñaki Peña
Boczni obrońcy: Semedo, Wague, Alba, Firpo
Środkowi obrońcy: Pique, Todibo, Lenglet, Umtiti
Pomocnicy: Busquets, Rakitić, De Jong, Arhur, Roberto, Vidal, Aleña + Puig
Skrzydłowi: Neymar, Dembele, Rafinha, Messi
Napastnicy: Suarez, Griezmann
Ciekawy jestem jakbyście podeszli z taką kadrą (zakładamy, że wszyscy są zdrowi) do jakiegokolwiek spotkania.
2
@xJLx Od siebie dodam, że ciekawie byłoby zobaczyć taki skład w ustawieniu 1-4-2-3-1:
Bramkarz: Ter Stegen
Prawa obrona: Semedo
Prawy środkowy obrońca: Pique
Lewy środkowy obrońca: Umtiti
Lewa obrona: Alba
Prawy “defensywny” pomocnik: Rakitić
Lewy “defensywny” pomocnik: De Jong
Lewy pomocnik/skrzydłowy: Neymar
Środkowy pomocnik ofensywny vel Cofnięty napastnik: Griezmann
Prawy pomocnik/skrzydłowy: Messi
Napastnik: Suarez
---
Z założeniem, że Messi może zmieniać się pozycją z A.G i schodzić do środka, a A.G na skrzydło w ataku.
0
@xJLx MATS - Roberto Pique Lenglet Alba - Puig De Jong Arthur - Neymar Messi Dembele
0
@Tomo1989 4-3-3 z De Jongiem na ŚPD i Messim jako fałszywa 9? Bo zakładam, ze Ney na lewej stornie, a Dembele na prawej.
1
@xJLx Dokładnie tak.
0
@Tomo1989 Szkoda byłoby posadzić Griezmanna na ławce (jako jedyny z ofensywy pracuje w defensywie) i Suareza. Według mnie Dembele na ten moment (o ile będzie zdrowy) to byłby bardzo dobrym joker'em).
0
@xJLx Uważam, że Dembele trzeba budować już teraz, bo zaraz Messi i Suarez z klubu odejdą - nie są najmłodsi. Klub musi być do tego przygotowany, by nie skończyło się jak w Madrycie. Do Griezmanna nie jestem przekonany i pierwsze spotkanie potwierdziło, że na środku ataku może sobie nie radzić. Jest to gracz kapitalny, ale imo pasuje jak Coutinho. Obym się mylił.