- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1343 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
0
@LukaszFan nie, bo to, że Ukraina zachowuje się jak dziecko to nie znaczy, że my powinniśmy... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1343 Culés
2
Kadra Polski na mistrzostwa Europy:
Rozgrywające: Marlena Kowalewska, Joanna Wołosz
Atakujące: Malwina Smarzek-Godek, Katarzyna Zaroślińska-Król
Przyjmujące: Martyna Grajber, Magdalena Stysiak, Aleksandra Wójcik, Natalia Mędrzyk, Martyna Łukasik
Środkowe: Klaudia Alagierska, Agnieszka Kąkolewska, Zuzanna Efimienko-Młotkowska
Libero: Maria Stenzel, Paulina Maj-Erwardt
0
@NeroTFP Chyba bez niespodzianek, co?
0
@Kredon Też tak myślę. Było wiadome od początku, że to Witkowska odpadnie. Trener chyba stawia na zgranie, bo z meczu na mecz ta drużyna gra coraz lepiej, więc jest szansa, że i na EURO będzie lepiej. A jest o co walczyć. I to chyba w tym przypadku jest najrozsądniejsze wyjście.
0
@NeroTFP Myslisz, ze jest szansa na medal? Moze przy odrobinie szczęscia i fajnym losowaniu mogą powalczyc, fajnie grają w tym sezonie.
0
@Kredon Sorry, że się wtrącam :) Jak widziałem drabinke to gdyby się udało wygrać grupę droga do półfinału jest szeroka otwarta. Ale w grupie są Wloszki.
0
@bodzio10 Dobrze byłoby zając 2 czołowe miejsca, wtedy zostajemy na 1/8 i chyba 1/4 w Polsce, to tez moze miec znaczenie.
1
@Kredon Na pewno ten system, czyli wyjście z grupy i od razu faza pucharowa sprzyja niespodziankom (zdecydowanie bardziej według mnie, niż ta z MŚ, gdzie były dwa razy fazy grupowe), więc to na pewno plus dla naszych. Dziewczyny pokazały, że w pojedynczych meczach mogą wygrać z każdym. Dużo będzie zależało od miejsca w grupie, bo później faktycznie jest dużo łatwiej.
Myślę, że drugie miejsce w grupie powinny zająć bez problemu, bo jednak Belgia, Ukraina czy Portugalia to inna półka. A i przy dobrym wsparciu publiczności nawet z Włoszkami mogą powalczyć. Drugie miejsce w grupie jest możliwe, co by dawało w 1/8 finału trzecią drużynę grupy D, czyli prawdopdoobnie Białorusnki. Z nimi też są w stanie wygrać.
Potem już jest ćwierćfinał, w którym może zdarzyć się wszystko. Wtedy będą tam już pewnie Rosjanki.
Ciężko wyrokowac. Jeżeli dziewczyny się zepną, to mogą śmiało dojść do półfinału. Będzie trudno, ale to jest realne.
TAk jak mówisz, drugie miejsce w grupie będzie świetne, pierwsze to już w ogóle kapitalne.
0
@NeroTFP Z tych dziewczyn to będziemy mieć dużo pociechy tak za 2-3 lata.
0
@Bobo25 Też uważam, że ta kadra to melodia przyszłości. Grunt to się nie załamywać i dzielnie walczyć i pracować. Z każdym dniem powinni być silniejsi.
0
@Kredon Tak. Pierwsze dwa miejsca w grupie dają nam możliwość grania w 1/8 i ćwierćfinale w Polsce. Plus "potencjalnie" łatwiejszych przeciwników.
0
@NeroTFP A gdzie Wilfredo Leon