- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1836 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
164
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Conradxc
4
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1836 Culés
7
Dzisiaj obejrzałem w końcu "Pewnego razu w Hollywood" i jak zwykle zachwycony jestem Tarantino. Jego ujęcia, gra światłem, kolorem, słowem.. coś wspaniałego. Jestem w zdecydowanej mniejszości, która preferuje jego nowe dzieła względem klasyków pokroju Pulp Fiction. Dlatego też uwielbiam przeładowaną dialogiem "nienawistną 8". A co do obecnego tworu: bardzo fajne zawiązanie akcji, kilka zabawnych scen, tradycyjnie dobre sceny gore i świetnie uchwycony dramat, którym żyła cała Ameryka. Dla jednych może i nudny w środku, ale ja właśnie uwielbiam przegadane filmy (oczywiście jeśli dialogi trzymają poziom). 8/10 lekko.
3
@kerouac Scena z Brucem Lee i każdych płakał ze śmiechu na sali. :D
2
@Grzesior667 z psiakiem też dobre :p
2
@kerouac To jest film dla fanow twórczości Tarantino, zwłaszcza tej nowej. Za takiego sie uwazam, ale po jakims czasie uderzał do mnie ten praktyczny brak fabuly xD Dla mnie to nie jest jakis minus, ale od razu wiedzialem, że wielu niedzielnych widzów moze byc zawiedziona tym filmem. Jednak dla mnie bardzo dobre dialogi, świetne sceny i genialne role Pitta i DiCaprio to rekompensują. A no i muzyka wyborna. Mega klimat lat 60.
0
@CalvinCandie Fanem Tarantino jestem żadnym, ale film bardzo mi się podobał. Brak fabuły? Bardzo fajnie się oglądało kryzys Daltona i szczerze był to chyba główny wątek. I też trzeba powiedzieć, że świetnie pokazuje różnice między aktorem, a kaskaderem.
1
@kerouac dla mnie to też był kawał dobrego filmu. A role Pitta i DiCaprio to mistrzostwo :)
0
@Grzesior667 To jestes raczej wyjatkiem. Moze tak, nie bylo zadnej glownej fabuly. Fabulą bylo Hollywood, po prostu.
0
@CalvinCandie Nie powiedziałbym, że jestem wyjątkiem. Znam dużo osób, którym klimat Tarantino totalnie nie pasuje. Może fabuły jako tako nie było, ale główny wątek to na pewno kryzys Daltona.