- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 780 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 780 Culés
6
To było to. To była FC Barcelona. To było to, w czym zakochałem się ponad 10 lat temu. Posiadanie piłki, ogromna dominacja nad rywalem, mnóstwo okazji, prostopadłe podania, dużo goli.
Griezmann pokazał, że absolutnie był wart tych pieniędzy. Dzisiaj najlepszy na boisku. 2 gole, 1 asysta. Podawał, rozgrywał, pracował w defensywie. Piękny występ okraszony piękną cieszynką. Chcę go na dziewiątce, chociaż jak wróci Suarez to pewnie dalej będzie grał na LS :(
Perez bardzo udane zawody, zasłużył na tego gola. To co różni go od takiego Dembele to to, że myśli na boisku, walczy, biega i ma chłodną głowę. Dużo bardziej wolę Carlesa od Usmana. Wolę widzieć ambicję, walkę i gole u "swojego" chłopaka z akademii niż oglądać Dembele w koszulce Barcelony.
Ansu bardzo udany debiut. Pocieszny chłopak. Fajnie było patrzeć jak przed wejściem na boisku się uśmiechał jakby nie mógł uwierzyć że to się dzieje! :D Na placu gry pokazał się kilka razy z dobrej strony, faul na nim tuż przed 16-stką, był bardzo bliski gola... Ajjj, możemy mieć z niego dużo pociechy w przyszłości a nawet teraz! Valverde otwórz w końcu oczy i daj grać tym Perezom, Fatim i Abelom, błagam!
Rafinha... Świetny występ. Powinien mieć 2/3 bramki ale zabrakło szczęścia. Szkoda że dręczą go te kontuzje, bo gdyby nie to to w moim odczuciu byłby lepszy niż Thiago a w Barcelonie od kilku sezonów odgrywałby kluczową rolę. Może to naiwne, ale liczę że zostanie i da nam wiele radości. Z drugiej jednak strony będzie blokował miejsce Perezowi i innym. Mam rozdarte serce :( Jedno jest pewne, życzę mu mega dużo zdrowia.
--
Ogólnie mecz bajka. Ostatnio przeżywaliśmy naprawdę wielki rollercoaster, najpierw magiczny mecz z Napoli, później fatalne widowisko w Bilbao, no i dzisiaj... kolejny popis Dumy Katalonii! Aż mi się morda cieszy! Partidazo Griezmanna, gol Pereza, debiut Ansiego... Ajajaj, piękny to był wieczór!
Visca el Barca!