- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 619 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 619 Culés
20
"Kurtła OUT, bo eurotunel
Navas OUT, bo stary, niski i puszcza szmaty
Carvajal OUT, bo ostatnio objeżdżany nawet przez napastników zespołów ogórkowych
Ramos OUT, bo zgniłe jabłko #mou
Varane OUT, bo od MŚ masakryczny zjazd formy
Militão OUT, bo trzeba było brać de Ligta niewiele drożej
Marcelo OUT, bo co to za obrońca co nie broni
Odriozola OUT, bo to nie poziom Realu
Mendy OUT, bo przepłacony Francuz i wiadomo, pupilek Zidane'a
Kroos OUT, bo leniuszek i nie biega
Modric OUT, bo młodszy nie będzie
Casemiro OUT, bo drewno
Valverde OUT, bo przeciętniak i nie wiadomo co Zidane w nim widzi
James OUT, bo odpad z Bayernu i kluby z średniej półki go nawet nie chciały za drobne
Isco OUT, bo notoryczne straty piłek i spowalnianie akcji
Hazard OUT, bo grubas
Benzema OUT, bo jedynym czym się zapisał w historii Realu to ilością zmarnowanych setek
Bale OUT, bo szpital i nawet hiszpańskiego nie zna
Vázquez OUT, bo wiadomo, #cieniazquez
Jovic OUT, bo drugi Mariano, a Benzemy i tak nie wygryzie z pierwszego składu
Asensio OUT, bo wieczna złota piłka
Brahim OUT, bo niechciany odpad z City, do tego szklany niczym Vallejo
Mariano OUT, bo HAHAHAHA serio on grał z numerem '7'? XD "to będzie mój sezon"
Vinícius OUT, bo potrafi tylko dryblować, a celniej strzelają nawet w lidze okręgowej
Rodrygo OUT, bo kolejny kot w worku prosto z Brazylii i mokry sen Péreza"
Jaka ironia bywa piękna!
1
@AmigoBlancos ok
8
@AmigoBlancos Widać pewną korelacje między kibicami :)