- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1582 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
118
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
Danny Gaucho
11
☎️ Nie mam pamięci do Mundiali. Jakie te Mistrzostwa Świata w 2014 roku były... zaskakujące... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1582 Culés
1
Błagam niech ludzie którzy uważają że brakuje pressingu, gryz pierwszej piłki niech JesCze raz zobaczą druga połowę
2
@insp1re Może ja się nie znam na piłce, ale czy mecz nie składa się z I i II połowy? To Valverde wprowadza nowe standardy, że gramy pressing tylko w II? A w I połowie się do tego pressingu przygotowujemy czy tak?
1
@fart Nie wiem czy kiedyś kopales piłkę ale w przerwie zawsze jest tzw "suszarka". Dlaczego zawodnicy po zjebce potrafili zagrać dobrze w 2 połowie a w 1 nie? Liczy się to jak ktoś kończy a nie zaczyna
0
@insp1re akurat pressing jest to JEDNOCZESNE działanie CAŁEGO zespołu mające na celu zepchnięcie przeciwnika w sektor boiska gdzie najłatwiej odebrać piłkę (czyli do linii bocznej). Pressing Barcelony wygląda w ten sposób, że rusza Griezmann do zawodnika z piłką, on odgrywa do bocznego obrońcy i dopiero wtedy rusza skrzydłowy Barcelony. Każdy kto coś wie na temat piłki to Ci powie, że jak ma tak "pressing" wyglądać to lepiej cofnąć się i czekać na przeciwnika. Dzisiaj widziałem pressing Barcelony przez około 10 minut.
0
@insp1re Kopałem w piłke, ale widocznie nie na Twoim poziomie. U mnie zjebka była przed rozpoczęciem meczu tak aby szybko doskoczyć do rywali i ich cisnąć a nie czekać do przerwy na suszarki. No ale każdy kopie po swojemu.
1
@Sehzade1899 proszę obejrzyj chociaż pierwsze 15 minut 1 połowy. Zgodzę się ze wszystkim o Valverde ale ze ma słaby pressing to jest już grzech tak mówić
1
@fart To nawet nie śmiem pytać która liga jeśli nigdy takiego czegoś nie doswiadczyles
0
@insp1re obejrzałem. 42 sekunda (dla przykladu) dokładnie o tym mówię, to nie jest pressing!