- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1503 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Eklerek
4
Vinicius powinien być na czele z Messim, okradli przyjemnego Brazolahttps://x.com/i/status/20699369... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1503 Culés
7
Zapowiada się ciekawe zestawienie w kategorii "Drużyna roku", gdy już będą wręczać nagrody w Plebiscycie Przeglądu Sportowego.
Wiadomo, siatkarze awansem na igrzyska i świetną Ligą Narodów pokazali najwyższą klasę. Pewnie zgarną nagrodę, zważywszy na to, że przed nami jeszcze Mistrzostwa Europy. A ja bym i tak nagrodził wszystkich! Siatkarki są w ćwierćfinale i mają poważną szansę na walkę o medale. Koszykarze już podbili nasze serca, a takie mecze, jak ten z Chinami, tylko to wzmacniają. Awans do drugiej fazy już jest, a gdyby weszli do ćwierćfinału... to już w ogóle sztos. A przecież mamy jeszcze reprezentację lekkoatletów, którzy osiągnęli życiowy sukces.
Taką nagrodę wręcza jury. Podejrzewam, że wygrają siatkarze, ale gdyby tak koszykarze sprawili jeszcze większą niespodziankę... to kto wie! :D
0
@NeroTFP jeszcze jest Reprezentacja w piłce nożnej, która jest najlepsza w Europie w eliminacjach z kompletem pkt i bez straconej bramki
1
@Wittgenstein Serio czy jaja sobie robisz?
0
@Wittgenstein nie zestawiam ich z siatkarkami, koszykarzami i siatkarzami, którzy prawdopodobnie dużo w tym roku osiągnął
0
@tadzik447 chyba jaja bo to śmieszne
1
@NeroTFP Myślę że z siatkarzami nikt nie wygra. Skoro Kurek ograł Stocha który wygrał wszystko co mozliwe w sezonie to nie ma szans by jakaś drużyna ograła siatkarzy
0
@Wittgenstein A faktycznie. Przepraszam, zapomniałem, ale jakoś tak totalnie przeszło to w tym roku bez echa. Doceniam wygrane z Izraelem, Austrią czy Łotwą, ale myślę, że to jednak trochę za mało wobec pozostałych reprezentacji. Piłkarze będą mieli okazję pokazać się z dobrej strony na EURO 2020 i zasłużyć na tytuł.
@Janiama Też mi się tak wydaje, ale musimy pamiętać, że to jednak nie wybierają ludzie w tej kategorii, tylko kapituła. I też się zgadzam, że na 99% wygrają siatkarze, bo przecież zasłużyli... ale gdyby zakładając czysto teoretycznie oczywiście, tacy koszykarze zdobyliby medal mistrzostw świata (czysto teoretycznie oczywiście), to wtedy myślę, że taka kapituła poważnie zastanowi się nad wyborem.
0
@NeroTFP Piłkarze w tym roku gola nie stracili, same zwycięstwa. Tylko oni.