- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 724 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 724 Culés
0
https://mobile.twitter.com/nocontextunited/status/1168623720522534913
Coś nie wyszło.
0
@Veb1233 Kurła ale to United ma 20 mistrzostw
2
@Encore I ma niedługo mecze w Lidze Europy. :p I narazie nie zapowiada się, żeby miało być lepiej.
0
@Veb1233 i lig mistrzów też mają więcej
0
@Encore Ale punktów w lidze ostatnio mają mniej.
0
@Veb1233 Nie no a tak serio to każdy rok od odejscia Alexa byl przeciętny albo fatalny.To nie jest to United które było topem w Europie.Coś tam zdobywają ale to nie już to samo.
1
@Encore Może gdyby jeszcze dali szanse Mou to jakoś by to wyglądało. Mourinho jest, jaki jest, ale był to zdecydowanie najlepszy trener od czasów SAF, jakiego miało United. Ale teraz łatwo jest mi się wymądrzać, sam w tamtym momencie uważałem, że zwolnienie Jose to dobra decyzja.
0
@Veb1233 Wygrał lige europy,puchar angli chyba i ten puchar myszki no i drugi w lidze potrafił być.
1
@Veb1233 Ostatecznie wyszło na jego, wszyscy się śmiali gdy mówił że to drugie miejsce to jego wielkie osiągnięcie a tu proszę.
1
@Encore Pamiętam jak rozmawiałem z moim znajomym, który jest kibicem United i gdy zapytałem się go, jak ocenia sezon, gdzie jego drużyna zajeła 2 miejsce, odpadła w 1/8 LM i nie zdobyła żadnego trofeum. Powiedział, że dobrze. Wtedy go zupełnie nie rozumiałem, jak można uważać sezon, gdzie nie zdobyli żadnego trofeum za udany. Ale z perspektywy czasu, to z takim składem zdobyć 2 miejsce i 81 punktów, dojść do finału pucharu, to było w sumie naprawdę bardzo duże osiągnięcie. Teraz United ma Solskjaera, który odkąd został trenerem United na stałe, ma średnią poniżej 1 punktu na mecz. Tragedia.