- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1665 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
kodi77
43
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1665 Culés
1
Ma ktoś z was Nintendo Switch? Jak wrażenia?
1
@Munio Mam. Grywałem w Pokemony, a obecnie w najnowszego FMa. Jestem zadowolony bardzo, zarówno pod kątem grania na telewizorze, jak i na przenośnej konsoli. Przymierzam się do Zeldy.
0
@NeroTFP Zelda to będzie pierwszą gra w którą zagram o ile kupię Switcha. Nie jestem fanem pokemonów. Przymierzam się do Mariana Odyseja, Zeldy, Karty, Bayonetty, czy Xenoblades. Myślę nad Dark soulsami. Tylko przerażają mnie ten ceny gier.. plusem wydaje się to, że gry Nintendo zawsze stoją po tyle samo ale ja nie sprzedaje gier, lubię je kolekcjonować. Dużo jest fajnych gier f2p? I jak wygląda sytuacja z NS Online? Slyszalem, że dodają gry z NES, SNES itp ale, czy trzeba je dodawać do biblioteki jak w PS Plus? Jak nie ogarnę w miesiącu danym to mi przepadnie ta możliwośc? Czy po prostu dodają i każdy kto ma subskrypcje może sobie ściągnąć grę dodana np rok temu?
0
@NeroTFP
Na switchu jest FM ? O kurde chyba szykuje się kolejny wydatek :).
0
@Munio Wiesz co na te wszystkie pytania, to nie jestem pewny, dlatego nie odpowiem. Najlepiej wbij na grupkę Nintendo Switch na Facebooku, tam dużo info jest, a z racji, że też jestem początkujący, to nie wszystko wiem. Co do gier, to niestety są drogie, ale często też można spotkać promocji i dorwać coś fajnego w 50-99 zł.
@Rivaldo55 tak jest, ta wersja Touch. Od chyba dwóch lat regularnie wydają też na Switcha. Szczerze mówiąc, jako wcześniej gracz FMa na Pcta, to nie odczuwam jakiejś różnicy. Wiadomo, część rzeczy tam wyrzucili pod TOUCH, ale gra się kapitalnie. Gra wciąga na długie godziny, także nie odczułem żadnej okrojonej wersji. Osobiście jestem zadowolony, szczególnie na ekranie dotykowym fajnie się gra. Chyba trafiłem na jakąś przecenę, bo FMa dorwałem za 99 zł, jeżeli dobrze pamiętam
0
@NeroTFP
Dzięki. Za info. Też lubię czasem zatracić się w FM. Na podróż też świetna sprawa.