- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1150 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1150 Culés
1
Wydaje mi się, że Messi będzie już w tym sezonie przesunięty bardziej do pomocy i wcale mnie nie zdziwi, jeżeli zobaczymy kilka razy pomoc w stylu de jong-arthur-messi. Holender sam przyznaje, że lepiej czuje się na pozycji defensywnego pomocnika, a Messi w pomocy absorbowały uwagę obrońców, przez co tworzyłoby się więcej miejsca na skrzydłach, na których widywać będziemy pewnie griezmanna, fatiego czy dembele. Ustawienie o tyle fajne, że pierwsza dwójka solidnie pracuje w odbiorze. Suarez powinien zostać na 9 i puchu dobrej dyspozycji obrony, ma to szansę działać z mocniejszymi rywalami.
1
@arkasath Messiego do pomocy chcesz dawać? Przecież on nie gra prawie wgl w obronie, gość najlepiej by się czuł na 10 w 4-2-3-1 a nie 4-3-3 w środku na 8
8
@arkasath gdy sobota weszła za mocna
0
@Coutinho007
4-2-3-1 zwyczajnie nie działa, u nas między 2 i 3 występuje wtedy zbyt duża przestrzeń
1
@arkasath To co ty wyskakujesz z Messim w środku pola skoro 4-2-3-1 nie działa nas? :D ty chyba zapomniałeś, że Messi jest wyłączony z zadań defensywnych i daj sobie Messiego w 4-3-3 jako środkowego pomocnika to zobaczysz ile stracimy bramek. Mamy przesyt w 2 linii po za tym a w roli środkowego pomocnika w 4-3-3 nawet prędzej Griezmanna bym widział bo ma żelazne płuca i w odbiorze nawet sporo pracuje.
1
@arkasath abstrahujac od tego absurdalnego stwierdzenia ze messi bedzie gral w pomocy to de jong wlasnie stwierdzil ze najlepiej mu sie gra jako bocznemu pomocnikowi blizej lewej strony.