- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1479 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
10
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
43 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
37 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1479 Culés
0
Chciałem poruszyć troszkę temat Ivana Rakiticia.
W zeszłym sezonie rozegrał ponad 4200 minut w całym sezonie był dla trenera postacią absolutnie kluczowa ( pomijam teraz aspekt formy,mówię tylko o jego znaczeniu dla zespołu okiem trenera),nie zmieniany prawie wcale i w każdym ważnym meczu był na boisku.
Z wywiadów jego i trenera,mniej więcej do okresu naszego półfinału LM również można było wyciągnąć wnioski że Ivan jest pewny swojej roli,tzn kluczowej przy tym trenerze i on sam go za postać kluczowa uważa i nie bał się tego mówić głośno.
W tym sezonie gra ogony albo wcale,także nie będę oceniał jego formy bo nie o to chodzi mi w tym poście. Wielu działaczy wypowiadało się że De Jong to gracz do pierwszej jedenastki "od zaraz" i ja się z tym w pełni zgadzam i te słowa zbiegły się w czasie z tym jak "ważyły" się losy naszego trenera.
I przechodząc do puenty mam wrażenie że zarząd dał Valverde pewne ultimatum ( myślę że nie jedno ) odnośnie Ivana i jego roli w zespole. Mam na myśli że ma grać jak najmniej,że jego rola ma być marginalna w tym sezonie. Nie chce mi się wierzyć by typ trenera takim jaki jest Valverde aż tak gwałtownie zmienił role zawodnika kluczowego bez czynników z zewnątrz,tzn mam tu na myśli zarząd.
Nie wiem czy moje myślenie w tej sprawie jest dobre ale wiele czynników na to wskazuje.
3
@Jacek770 bzdura. Po prostu widzi ze de jong i arthur sa na innym poziomie
0
@Jacek770 Rakitić grał przez 2 sezony cały czas od dechy do dechy i jego rola została mocno ograniczona. Duży wpływ ma na to przyjście Holendra, ale bardziej obstawiałem, że Valdek wciśnie Busquetsa, De Jonga i Rakitica razem niż, że zrobi z gościa, który grał najwięcej rezerwowego.
0
@daniel32778 na razie to robi a przy obecnej formie naszych pomocnikow nie chce mi sie wierzyc ze rakitic bedzie gral tyle co busquets czy nawet de jong.