- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1806 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
78 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
25
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1806 Culés
0
@AmigoBlancos co cie interesuje, czy ktoś cie o coś posądza czy nie?
Ja mam gdzieś, co kto o mnie myśli, wielokrotnie wyrażałem swoje zdanie, raz się zgadzali, raz nie, ale w życiu mi nie przyszło, żeby przez jednego czy drugiego anonimowego człowieka rozmyślać nad tym xd
0
@MESSIah16 A czemu nie wyślesz mu tego na PRIV?
2
@MesQueUnClub_87 bo nie mam ochoty tracić na to czasu, bo to wolne forum, bo to moja sprawa :)
2
@MESSIah16 Zapomniałeś dodać "bo szukam poklasku i atencji i ktoś może herba da"
3
@MesQueUnClub_87 fajnie, że dodałeś, zaoszczędziłeś mi czasu, tak zielone herby są dla mnie niezwykle ważne, mam dzięki nim żarcia na długie lata )
0
@MESSIah16 Ale podbudować sobie ego zawsze można ;)
0
@MesQueUnClub_87 no nic tak się dla mnie nie liczy jak fakt, że jakiś dzieciak da mi herba, racja! No i jak wspomniałem, z zielonych znakomita zupa! :)
1
@MESSIah16 To smacznego! tylko jedz powoli żebyś się nie udławił
1
@MesQueUnClub_87 pilnuj własnego talerza, ja jeść potrafie, ty może nie )
0
@MESSIah16 na fame La rambla znana pierwsza para
0
@MESSIah16 O, jakiś Ty zbuntowany i niezależny, "jakie mam wyrafinowane poczucie humoru i ciętą ripostę" :D
1
@MesQueUnClub_87 a ty szalenie inteligentny :)
1
@MESSIah16 Chociaż tyle zauważyłeś.
0
przecież żartowałem, pewnie się zorientowałeś, ale gdyby czasem nie, to wyjaśniam :)
0
@MESSIah16 Dobra kolego, liścia przez internet Ci sprzedać nie mogę, więc muszę Cię pożegnać ozięble.
0
@MesQueUnClub_87 no ja też nie mogę Ci trzasnąć wirtualnie, dowaliłeś się niepotrzebnie, ale myślę, że szkoda czasu tracić czas, bo nasza "rozmowa" jest w top 3 dyskusji.