- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1396 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
10
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
41 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
33 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1396 Culés
0
Podsumowując :
Jedenastka roku FIFA jest zabawna, Modrić , Ramos, Marcelo absolutnie nie powinni się w niej znaleźć, za to powinien być Arnold, Robertson i Bernardo Silva, ale cóż, tak to jest jak byli piłkarze(dobrze pisze tak) wybierają, a większość meczów nie ogląda jak zgaduje, to potem takie wyniki wychodzą.
Szczerze? Byłem za Virgilem aby wygrał nagrodę,bo raz ze grał cały sezon fenomenalnie, i był kluczową postacią w LFC jeśli chodzi o cały sezon, ale cóż, brawo dla naszego Messiego, kolejne trofeum indywidualne do gabloty.
A Alex Morgan powinna dostać karę za to co powiedziała do Cristiano Ronaldo.
I mnie ta gala naprawdę nie interesuje, ale obiektywnie to wygląda naprawdę tragicznie w 11 takowej.
0
@Chwytliwy Co.powiedziala bo nie ogladalem ?
6
@bixmix powiedziała że dzięki forsie cris wybronił się od gwałtu, nie mając na to dowodów kolejna go oskarża o to co Ronaldo zrobił.
5
@Chwytliwy U nas Messi ciągnął cały ten wóz z weglem cały sezon i pociągnął nas do 1/2 finału CL a teraz widac co się dzieje jak nagle Luis nie ma formy a Leo nie gra.
2
@Chwytliwy Najpierw płaczą, ze mało zarabiają, teraz, ze Cris ma forsę to może się od gwałtu wybronić. Biedne te piłkarki, pewnie na chleb nie maja, ze tak zazdroszczą facetom. Cóż może niech zaczną grać chociaż na poziomie 2-3 ligi męskiej to więcej będą zarabiać.
0
@JohnA znaczy ja nic do nich nie mam, ale takim gadaniem one same sobie robią problemy.
0
@Chwytliwy Od kiedy to obrońca musi mieć dowody? xD to raczej oskarżenie musi takowe posiadać, jeśli w ogóle chce kogoś oskarzyc ;D