- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1380 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
125
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
10
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1380 Culés
3
Czy w pisie sa jakies osoby, ktore publicznie wyrazaja wlasne poglady? Wedlug mnie wszystkie mowia jedynie to, co otrzymaja w przekazie dnia. W innych partiach zauwazylem, ze zdarza sie ich czlonkom skrytykowac przewodniczacego, czy tez miec inne zdanie w kwestiach swiatopogladowych.
1
@Sabrina_spellman Nie to, żebym bronił pisu, bo niech przepadną jak najszybciej. Ale nie spotkałem sie z jakąkolwiek wypowiedzią polityka PO czy PSL wbrew linii partii
1
Pawlak krytykowal koalicje obywatelska zawiazana na potrzeby wyborow do europarlamentu - to taki pierwszy przyklad z glowy.
0
@Sabrina_spellman wiesz jakie się kończy wychodzenie przed szereg
0
@Sabrina_spellman Wiesz dlaczego w innych partiach zdarzają się posłowie krytykujący swoich Liderów? Bo Schetyna Lider PO to błaźni co tydzien sam siebie i swoją Partię a pomaga mu w tym Neumann i Kopacz który wybitnie uczą się " fachu " Grzesia xD To samo Lubnauer z Nowoczesnej czy Kosiniak-Kamysz który skacze od prawa do lewa xD Dlatego słyszysz czasem krytyki wewnątrz Partyjne w tych Klubach xD Ta " Elita " po prostu miażdzy sama siebie xD
Dlatego też sąd takie gigantyczne poparcie PiSu na poziomie 45-48% bo szachowanie Kaczyńskiego + nieudolność jego oponentów daje taki a nie inny obraz Żenady Opozycji xD
0
@FC1899Barca prostsze niż ebanie xD PiS ogarnalby większość samym rozdawnictwem, a ma jeszcze taką pomoc opozycji. Ja na PiS nie zagłosuje, ale tym bardziej nie zagłosuje na tych blaznow, choćby mi rękę mieli uciąć