- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1018 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1018 Culés
0
To jest jakieś nieporozumienie... Czytam sobie reddita na temat trybu kariery w nowej FIFIE, i chyba jeszcz nigdy nie było tylu błędów odkąd pamiętam. W tym trybie nic nie działa dobrze, wszystko jest zbugowane. EA totalnie położyła lachę na graczy, bo jak można wydać niedokończoną grę?!
0
@kuz Tryb kariery nie zarabia na siebie, to po co EA ma się produkować? Większa część graczy kupuje Fife dla FUT-a (który przynosi najwięcej zysku).
4
@xJLx zdziwił byś się, aktualnie hasztag #fixcareermode jest bardzo wysoko w trendach Twittera, udostępniają go serwisy dla graczy, zawodowi gracze nba. Karierę grą BARDZO wielu graczy, niektórzy kupują grę tylko dla niej.
1
@xJLx Ty tak poważnie? Wydając produkt i żądając takich pieniędzy, na tylko rok rozgrywki, to sorry, ale wszystko powinno być dopracowane :)
9
@kuz Jestem jedną z tych osób. Dla mnie liczy się tam tylko tryb kariery.
3
@Kleps0n @kuz Jeszcze raz powtórzę, bo może nie zbyt precyzyjnie się wyraziłem: EA Sports to de facto monopolista (wystarczy zobaczyć na liczbę sprzedawanych egzemplarzy FIFY w stosunku do PES-a), również jest to firma (nie organizacja non-profit), która nastawiona jest na zysk. Zysk generuje sprzedaż egzemplarzy gry + FUT (jako sprzedawane FP), a nie tryb kariery. EA jak zwykle (bo to że ich gra co roku jest nie dopracowana na start, wiadomo od dawna) ma w głębokim poważaniu graczy, bo kto ma kupic grę to o tak ją kupi. Więc akcje na TT raczej nikogo nie ruszają (mimo wszystko prędzej czy później pojawi się łatka do gry).
0
@xJLx łatka? :D z tego co czytam i co się pojawia na bieżąco, to oni będą musieli cały kod gry napisać na nowo...
1
@kuz Nie wiem, nie interesuje mnie tryb kariery w tym roku. Zwyczajnie szkoda mi czasu na grę przeciwko botu.
1
@kuz
No dobrze ale co konkretnie jest zwalone w tej karierze? Ja grałem ostatni raz w Fifę 18 i nie miałem zastrzeżeń :)
0
@hefaj6 odsyłam na Reddit bo lista jest dluuuuuuuga.