La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1838 Culés

15



Tymczasem w Polsce od najmłodszych grup piłkarskich: "Nie kiwaj, bo stracisz".

2

@Witekk10



Nieśmiertelne ;)

Jakis czas temu mały brat mojego znajomego był w dziecięcych drużynach Cracovii. I pytam się go czy dużo grają piłka itd wiecie a on ze przeważnie biegają tylko za piłka...
a druga sprawa jak nie masz tzw „pleców” i wsparcia $$$ to się nie wybijesz.

Kolejny znajomy, on akurat kariery nie zrobił bo sam siebie zmarnował życie nałogami ale grał w młodzieżowych reprezentacjach z braćmi Brozkami to mówił ze oni cienkie bolki były tylko ze od samego początku ich ktoś za uszy ciągnął do góry ;)

0

@SinMistico , takich historii to kiedyś grałem przeciwko Sebkowi Szymańskiemu, jak razem w makro graliśmy. Taki mały,niby niczym na tle się nie wyróżniał a potem wystrzał i Seniorzy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?