- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 772 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
87 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 772 Culés
0
Fakt Barca zrobiła słabe transfery tzn. kupiła Coutinho (chociaż bardziej to wina zawodnika ze względu na to, że wiele się po nim spodziewano i nie prezentował tego poziomu), kupiła Dembele (gość szklanka, odpala przez 3 sezony, chociaż może kiedyś :DD), o Griezmannie nie będę się wypowiadał ze względu na to, że mało zagrał meczów narazie i jego styl gry jest specyficzny. Zwróćcie uwagę na to jakie też zrobiła dobre - Arthur Melo, ten sezon 2 gole, 3 asysty, grą naprawdę przypomina zawodników z najwyższej półki, a kosztował nas o ile się nie mylę 30 mln €, kolejny dobry transfer to oczywiście De Jong - również niesamowity pomocnik, Lenglet - kupiony za 40 mln €, a jego gra wygląda solidnie, choć czasem gra źle. Mógłbym też powiedzieć o transferach takich jak Andre Gomes, Denis Suarez albo Paco Alcaler, ale chciałem się skupić na tych większych, bardziej głośniejszysz i gorszych transferach
0
@koszol powiem tak - jak to w pilce zdarzaja się lepsze albo gorsze transfery ale bardzo boli fakt, że obecny zarząd kupuje graczy za dobrze ponad 100 milionów i niezbyt zostaje to uzgodnione z trenerem. Po czym Coutinho gra nie na swojej pozycji i jak do tej pory jest z Grizezmannem. Nie powinno to tak wyglądać.
0
@koszol Ale zarówno transfer Cou jak i Dembele to efekt odejścia Neya. Nawet gdyby Brazylijczyk trafił na Nou Camp to byłby próbowany jako pomocnik i zapewne odstawiony tak czy siak choć to tylko moje gdybanie. Co do Francuza to jeśli były by fundusze szukano by raczej PS mogącego grać również na środku ataku, był taki jeden zawodnik na rynku, jak by to wyglądało nie wiem.