- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1391 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
10
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
42 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
36 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1391 Culés
0
Szybciej te wybory... Już się patrzeć nie da na te gęby wszystkie. Człowiek wchodzi na La Rambla poczytać co tam u innych, coś się dowiedzieć a tu ku*wa oczywiście strona zaj*bana reklamą i oczywiście jednopartyjną, bo widać poglądy ustalone u adminów albo hajs się zgadza ;)
https://i.postimg.cc/XnmPLnTK/Screenshot-20191008-173553-com-android-chrome.jpg
https://i.postimg.cc/r8y953pG/Screenshot-20191008-173641-com-android-chrome.jpg
7
@Wojtas1080plOszczędz sobie wstydu i zapoznaj się jak działaja reklamy w internecie.
0
@Wojtas1080pl Usuń, bo bana dostaniesz. Po co Ci to?
3
@Wojtas1080pl Ale wiesz ze reklamy są dobierane według twoich preferencji i tego co szukasz w necie? Mi się ani razu tutaj reklama polityczna nie wyświetliła
0
@Hushovt nie wiem czy wiesz ale administratorzy mają wgląd jakiego typu reklamy będą się pojawiały na ich serwisie, także to Tobie zalecam się zapoznać z tematem szerzej
0
@Mario96w nie w tym wypadku, nie śledzę żadnych profili itp a wyskakuje mi bez powodu, więc widzisz. Masz być może adblocka, ja nie więc też to stanowi różnice
Komentarz usunięty
1
@Wojtas1080pl widzisz problem jest taki,że u mnie na pc czy telefonie żadne takie reklamy się nie pojawiają ba pytałem znajomych którzy maja tu konto i dziwne ale też im reklamy polityczne nie wyskakują cóż za przypadek...
1
@Wojtas1080pl Nie mam, spytałem bo myślałem że jednak zaglądasz na takie portale. Różnie jest z tymi reklamami np mi się wyświetla cały czas reklama "play" mimo tego że nie przeglądam nic związanego z sieciami i telefonami.
0
@Mario96w Sam widzisz, to możliwe że losowo się wyświetla jednak wgląd administratorzy mają. Kolega wyżej widzę popytał ambitny chłopak lecz co to zmienia? Brokatem się posyp jak chcesz zabłysnąć. Widocznie Tobie się nie wyświetla, wielu osobom już tak
0
@Wojtas1080pl O zobacz! A mi się wyświetla Koalicja Obywatelska.
https://zapodaj.net/images/702c23d035303.png
0
@KamQiX No cóż...