- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1584 Culés
Gorące dyskusje
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Karol145
3
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
CLS63AMG
10
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1584 Culés
0
Czyżby Ben Simmons zaczął rzucać i to jeszcze za 3 punkty? :)
0
@student97r Lecą po mistrza. Żadne Houston, czy Clippers im nie podskoczą :>
0
@BartqRKO Z tego co pamiętam nie jesteś wielkim fanem tego zawodnika. ;) Ja go bardzo lubię, ma świetne warunku, ale brakuje mu rzutu. Zobaczymy jak to będzie wyglądało w tym sezonie. Akurat 76ers mają jedną z najlepszych wyjściowych 5 w lidze. Zobaczymy jak ławka. :) Na pewno będą jednym z kandydatów, ale myślę, że nie dadzą rady wygrać mistrzostwa. Mogę się mylić. :)
0
@student97r Nie jestem fanem Simmonsa? Przecież dzięki Joelowi i Benkowi właśnie zacząłem oglądać w zasadzie NBA i ogólnie mecze Sixers. Jeśli już coś mnie irytowało u Simmonsa to właśnie problemy w ofensywie, kiedy pod koszem byli dobrzy obrońcy, a jak dobrze wiemy z dystansu nie rzucał. Oby w tym się to zmieniło na dobre.
Ogólnie to strasznie boli mnie tyłek, że Durant nie zagra w tym sezonie. Gdyby był zdrowy to panie. Ten sezon byłby najlepszy, a tak to Nets maksymalnie druga runda.
0
@BartqRKO A to przepraszam. :) Najwidoczniej pomyliłem Cię z kimś, bo był tutaj jeden użytkownik, który za Benem nie przepadał. Życzę mu jak najlepiej. :)
0
@student97r Nie no luzik. Wierzysz w awans Pelikanów do PO? Szczerze to słabo to widzę, bo konkurencja na zachodzie jest ogromna, ale skład mają bardzo dobry. Trochę więcej ogrania i to naprawdę może wyglądać dobrze. JJ Redick musi przecież podtrzymać swoją serię gier w PO kilkanaście sezonów z rzędu :D
0
@BartqRKO Gdyby grali na Wschodzie, to myślę, że by weszli. :) Na Zachodzie będzie bardzo ciężko. Tak jak piszesz, jest bardzo dużo silnych zespołów. Jest to drużyna przyszłościowa i na pewno warto ją obserwować.
Widziałem wypowiedź Reddicka do Ziona, więc będzie miał chłopak dodatkową presję. :)
0
@student97r Wypadałoby w końcu nauczyc sie rzucać :D Chociaż on nawet bez rzutu robi mega robote.
1
@Encore No rozgrywający potrzebuje rzutu. ;) Też tak uważam. Ma świetne warunki jak na rozgrywającego. :)