- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 830 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 830 Culés
9
Boże co za ciemnogród XD
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/72485296_2535316186561396_8535304643809378304_o.jpg?_nc_cat=1&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_oc=AQlJzbaUbkFfuDd8TThMH5oQveJ2GrpCsMqkXPOHDPxORKChIfQ08SKveRH0Xm0R3I0&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=bb02f83e7627b9f077217008c0f691ef&oe=5E2F3134
Komentarz usunięty
30
@Adamski69 To nie jest ustawa o zakazie edukacji seksualnej, ale o ograniczeniu dostępu do edukowania w tej dziedzinie życia dzieci przez różnego rodzaju dziwnych ludzi bez kwalifikacji z różnymi dziwnymi pobudkami. Zgłoszona zresztą przez organizację pozarządową "Stop pedofilii" czy jakoś tak. Nie łykaj wszystkiego.
2
@norbi77 Masz polubiony sok z buraka? ;)
5
@feiticeira A Ty "fanpejdż" Krysi Pawłowicz i świętego Rydzyka? ;-)
2
@Adamski69 Ciemnogród to twierdzenie że płeć jest uwarunkowana kulturą albo że ktoś się rodzi homo, a tak nie jest nawet naukowcy robili badania.
1
@norbi77 Słabiutka próba riposty. Czyli jednak - sok z buraka.
5
@ArdoFCB Tak nie możesz mówić. Są geny odpowiedzialne za przekazywanie - nazwijmy to - preferencji homoseksualnych. Acz są i inne przyczyny. Wczesna socjalizacja, wychowywanie się, nabieranie wzorców homoseksualnych w dzieciństwie. Ale również - najgorsza z opcji - podejmowanie w dzieciństwie homoseksualnych kontaktów, np inicjowanych przez pedofila. To złożony temat. Nie na la ramblę.
0
@feiticeira Z genami to bzdura, z resztą mogę się zgodzić. Chociaż dzisiaj jest moda na takie zachowania, na inność i robienie z siebie dziwadeł żeby tylko zostać zauważonym, projekt lewicy dotyczący edukacji seksualnej to propaganda Lgbt i gender, w szkole jest wychowanie do życia w rodzinie i biologia, więc tamten przedmiot jest zbędny a jakby ktoś bardzo chciał to niech chodzi prywatnie na takie lekcje dodatkowe za własne pieniądze.