- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1721 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
101
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
27 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1721 Culés
80
Stambuł może nie być gospodarzem tegorocznego finału Ligii Mistrzów , UEFA dyskutuje nad odebraniem im praw z powodu nalotu na Kurdów.
I bardzo dobrze jeśli odbiorą.
0
@Chwytliwy prawidłowo.
1
@Chwytliwy na narodowy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1
@Chwytliwy Może tak na Camp Nou :)
0
@Suzu Camp Nou obecnie chyba nie spełnia wymogów
1
@adi7adi8 Największy stadion na świecie a konstrukcja z połowy tamtego wieku,dramat. Nikt jak Camp nou nie zasługuje na finał
0
@adi7adi8 Jakich wymogów?
0
@Chwytliwy Wembley!
0
@Suzu Musisz sobie poszukać ale chodziło chyba o to że całe trybuny myszą być zadaszone
1
@Chwytliwy UEFA tylko się ośmieszy taką decyzją Jakby nie patrzeć to byłby to powód tylko i wyłącznie polityczny niemający nic wspólnego ze sportem Dziwne że jakoś rok temu im nie przeszkadzało im jak Azerowie nie wpuścili do swego kraju Mchitaryana i nie mógł zagrać w finale Powód nie dość że był polityczny to jeszcze związany ściśle z rozgrywkami Paranoja
0
@maroon No jak piłkarze robią tureccy salut dwukrotnie podczas Euro, to UEFA wyciągnie jak największe konsekwencje, sami piłkarze wzięli ostatnio wątek polityczny, to i UEFA tylko to kontynuuje, zresztą, finał w kraju gdzie obecnie dokonywany jest masowy mord jest kompletnie nieadekwatny co do finału.
0
@Chwytliwy Dziwne ze się nie liczyli z tym gdy przyznawali finał krajowi w którym władzę przejął dyktator niedemokratycznymi metodami od razu niech lepiej powiedzą ile kasy przytulili że przymknęli na to oko
0
@maroon Nie wiem ile przytulili, fakt faktem tam finał nie powinien się odbyć, do tego finał w Państwie gdzie większość należy do Azji......