- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 774 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 774 Culés
16
Miłująca pokój policja z madrytu, brak słów na tych gnojków...
https://mobile.twitter.com/adrisantaa/status/1185322690808340480
25
@Kamilos84 przecież gdyby na miejscu Katalończykow byli Polacy to już dawno by się z nimi pizgali, pozabierali by im te pałki i powsadzali tam gdzie słońce nie dochodzi.
0
@Transu96 oni specjalnie to robie tylko czekali az ten gosciu ktoremus bombe wyplaci by mieć powod do przekopania go
3
@Transu96 Polacy by ich tam rozniesli, ale my mamy w genach walke o wolność przez setki lat, poza tym duża większość tych osób protestuje pokojowo na absurdalna decyzje sądu... Cóż gen. franco wiecznie żywy...
18
@Kamilos84 A UE milczy gdyż rząd hiszpański jest pro unijny.
0
@Flores a co ma robić?
7
@yzyr W Polsce ostatnimi lataty po tzw dobrej zmianie mimo że Policja na demonstracjach obchodziła się z demonstrantami dość delikatnie, np wynoszenie najbardziej aktywnych za ręce i nogi, to UE i tak grzmiała że w Polsce jest dyktatura i nie ma wolności wypowiedzi, straszyli nas sankcjami że kasy nie będzie. To przy demonstracjach w Katalonii i Francji na których policja jest brutalna i bije również spokojnych ludzi, to Bruksela nabiera wody w usta, media nie grzmią że w danym kraju jest łamana demokracja.. Takie zachowanie to stronniczość i obłuda.
0
@Kamilos84 jestem zdania, że na takich policjantów, powinni się zebrać kibole czy kto kolwiek i porządny wpierdol im spuścic. Nie cierpię takiego nad używania władzy. Ci gliniarze, to prawdziwe scierwo
0
@Flores unia straszyła nas sankcjami za niezgodne z konstytucją ustawy takie jak podatek dla sklepów wielkopowierzchniowych, czy reforma sądownictwa a nie za demonstracje na ulicach, które są niezgodne z prawem