- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2322 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
78 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
25
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2322 Culés
2
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/73125917_2744705025562424_6796681476998955008_n.jpg?_nc_cat=107&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_oc=AQk9rBJfffimSWSjJiRIf9UhdlLthLklrLVZWbSWnFGB6YEhLoc8qEm9BwU2Bj-_Wvo&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=71a8cc8e3b47b78dd495526eb198f399&oe=5E19CA44
Weekendowa oglądalność.
3
@Criss18Barca I później się dziwić, że takie TVP woli pokazać Bayern czy Napoli, zamiast meczów Barcelony, skoro takie Napoli ma prawie 2 razy większą widownie od Barcelony.
6
@Veb1233 o 13 w sobotę ludzie robią raczej inne rzeczy niż oglądają mecz.
Porządki, zakupy, obiad itd..
1
@Criss18Barca
dokładnie, poza tym widać ze lubi społeczeństwo oglądać naszych,
mi tam obojętne ja po prostu np. lubię oglądać Barcelonę, Ajax i dobre mecze:)
1
@Criss18Barca
Moja rodzina ogląda mecz.
0
@Criss18Barca Być może, ale mecz Realu był o normalnej porze, a go nie ma na tej liście.
0
@Veb1233 Gdyby przełożyć godzine meczu Napoli na 13 w sobote nie było by takiej oglądalności. Ja sam obejrzałem tylko 2 połowe na żywo, bo poprostu nie miałem czasu wczesniej
0
@Veb1233 Bo był w Canal plus do którego ma mniej ludzi dostęp.
0
@Criss18Barca Typowy Janusz kibic woli jednak oglądać 1 Polaka w średnim mocno teamie, niż inne klasowe zespoły w których nie ma rodaków.
1
@Odesseiron Nawet jak nie chce. Ale zawsze chce.
1
@Criss18Barca Nie wiem co ludzie widzą w tej Polskiej Ekstraklasie. Kiedyś obejrzałem kilka meczy i aż oczy bolały od oglądania tej żenady: powolna gra, niecelne podania, strzały w trybuny.
O wiele bardziej wolę oglądać te klasowe zespoły, jak Barcelona, Bayern, Juventus czy City, bo tam jest piękno futbolu. Tym się można delektować. A co jest fajnego w oglądaniu takiej nędzy jak Polska Ekstraklasa?
1
@Pawlak1992 Myślę że tutaj główną rolę gra lokalny patriotyzm.