- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 942 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
171
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
5
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 942 Culés
2
"Brazylijczyk latem trafił do Bayernu na zasadzie wypożyczenia z FC Barcelony. Do tej pory 27-latek zagrał w 10 spotkaniach (2 bramki i 4 asysty). Dużo zastrzeżeń do jego gry ma Dietmar Hamann, ekspert "Sky Sports".
- Coutinho wygląda w Bayernie jak ciało obce. Jeśli taki gracz nie daje nic w ofensywie, to masz ogromny problem, bo w defensywie to tylko pół piłkarza - wypalił były zawodnik" - meczyki/skysports
Głupi Valverde, nawet w Bayernie marnuje piłkarzy.
34
@PrinceDamon
To ten Hamann który krytykował Lewandowskiego? Daj już spokój.
0
@PrinceDamon Hamann ekspert, a sam był przeciętny wśród topki xd
0
@PrinceDamon To już kolejna taka opinia na temat Coutinho.
1
@PrinceDamon O ile mnie pamięć nie myli, to on już kiedyś mówił, że Lewandowski to problem Bayernu. Więc jego opinie na temat zawodników nie powinny nas interesować.
2
@PrinceDamon Kurcze , a ja oglądam sam trochę Bayern i absolutnie się z tym nie zgadzam, Coutinho gra tam naprawdę bardzo dobrze, dużo kreuje, często uczestniczy w akcjach ofensywnych, ja bym nie powoływał się na opinie Hammana , osobę która krytykowała Lewandowskiego i Marco Reusa :).
0
@ViscaBarca123 A kto dał taką opinię o nim prócz Hammana? Skoro kolejna, po prostu pytam.
1
@Chwytliwy ja też ich oglądam i Cou gra w kratke.....słabsze mecze przeplata z lepszymi. Zresztą dlatego jest dyskusja czy Muller ma wrócić do składu kosztem Cou.
0
@Chwytliwy Niektórzy kibice Bayernu na Twitterze.
0
@PrinceDamon Jak oglądałem Bayern w LM to Cou nie zachwycał, wyglądał podobnie jak w Barcelonie, z tą różnicą że często miał więcej miejsca.
0
@Bagsik88 Możliwe że trafiam na lepsze spotkania, bo jak oglądałem to Cou był bardzo efektywny w akcjach ofensywnych, nie uciekał się do strzałów z dystansu , czy prostopadłych podań, oczywiście maniera nie powracania do obrony nadal jest i będzie w nim zawsze, ale cóż, regularnie oglądające osoby wiedzą o nim więcej.